Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy S23 serisi hızlı şarj teknolojisi ile sınıfta kalabilir

Galaxy S23 serisi hızlı şarj teknolojisi ile sınıfta kalabilir

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi üzerinde çalışmaya devam ederken, ortaya çıkan son veriler bu telefonu bekleyenleri hiç mutlu etmeyebilir.

Galaxy S23 serisi hızlı şarj teknolojisi ile sınıfta kalabilir! Akıllı telefon sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Samsung, şu sıralar yavaş yavaş tüm dikkatini yeni amiral gemisi modeli GalaxyS23 serisine vermeye başlıyor. Normal şartlar altında önümüzdeki yılın ilk aylarında karşımıza çıkacağı düşünülen telefon merakla beklenirken, gelen haberler Güney Koreli teknoloji devinin bu cihaza önemli güncellemeler getirme konusunda isteksiz olduğunu gösteriyor.

ss23

Bugün 3C sertifikasyon süreci kapsamında karşımıza çıkan ve Galaxy S23 serisine ait olduğu iddia edilen modellerin özelliklerine baktığımız zaman, serinin hızlı şarj teknolojisi gücünün 25W olduğunu görüyoruz.

Samsung Galaxy S23

Galaxy S23 serisi hızlı şarj teknolojisi ile sınıfta kalabilir

Bu gerçekten oldukça düşük bir teknoloji. Özellikle de sektördeki diğer önemli amiral gemisi modellere baktığımız zaman 100W’lerin, 120W’lerin havada uçuştuğunu görüyoruz. Hatta mevcut seri olan Galaxy S22’de bile 45W tercih edilmişken, Galaxy S23’ün 25W ile gelecek olması gerçekten tam bir hayal kırıklığı olacaktır.

s2323

Öte yandan batarya kapasiteleri konusunda da ufak bir artış olduğunu söylemek mümkün. Buna göre Galaxy S23 modelinin bataryası 3.900 olarak görünüyor ki bu da 200mAh’lık artış manasına geliyor. Aynı şekilde S23 Plus modelinin de bataryasının 200mAh artarak 4.700mAh’a ulaştığını görüyoruz. Bununla birlikte Galaxy S23 Ultra modeli için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Çünkü sertifikasyon verilerine göre bu cihaz yine mevcut modelde olduğu gibi 5.000mAh’lık bataryasını muhafaza ediyor.

PlayStation VR2’den beklentiler çok büyük

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting