Galaxy S22 Ultra devasa bir pille gelecek!

galaxy s22 ultra

Samsung’un yeni yılın ilk çeyreğinde satışa sunacağı amiral gemisi modeli S22 Ultra ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte konu ile ilgili ayrıntılar.

Galaxy S22 Ultra devasa bir pille gelecek! Teknoloji sektöründeki en önemli isimlerden biri olan Samsung, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Güney Koreli üretici hatırlanacağı üzere son olarak yeni nesil katlanabilir ekranlı modelleriyle karşımıza çıkmıştı. Muhtemelen Samsung’un bir sonraki üst segment modeli de S22 olacak.

Peki Galaxy S22 nasıl bir model olacak? Öncelikli olarak şunu belirtmemiz gerekiyor. S22 ailesi muhtemelen 2022’nin ilk çeyreğinde tanıtılacak. Yani telefonun satışa sunulmasına en az 2 aylık bir süre var.

Yine de şimdiden S22 hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde S22’nin kullanacağı yonga setleri ile ilgili bazı söylentiler sızdırılmıştı. Şimdi ise S22’nin pil detayları ortaya çıktı.

s22

Galaxy S22 Ultra devasa bir pille gelecek!

Güney Kore kaynaklı bir rapora göre Samsung’un yeni nesil amiral gemisi modeli Galaxy S22 Ultra 5000 mAh’lık bir pilden beslenecek. Telefonda 45W hızlı şarj desteği de bulunacak.

Çinli üreticilerin hali hazırda orta segment modellerinde bile 60W ve üzeri hızlı şarj desteği sunduğu göz önüne alınırsa, S22 Ultra için verilen 45W’lık hızlı şarj desteği pek de tatmin edici değil diyebiliriz. Elbette burada tercih yine kullanıcılara kalmış durumda. Önümüzdeki günlerde yeni S modellerine ilişkin daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Xiaomi 12 arka panel tasarımı ortaya çıktı