Ana SayfaHaberGalaxy S10 için One UI 3 ertelendi

Galaxy S10 için One UI 3 ertelendi

Samsung Galaxy S10 için One UI 3 arayüz güncellemesini sürpriz bir şekilde erteledi. Öncelik S20 ailesi olacak gibi görünüyor.

Samsung, geçen hafta One UI 3.0 beta programının bir sonraki aşaması için yeni Galaxy cihazlarını duyurmuştu. Programın bir sonraki aşaması, Galaxy S10 serisi, Note 10 ikilisi ve katlanabilir cihazlar dahil olmak üzere çok sayıda cihazı içerecekti. Bu duyurudan sonra Note 10 için One 3 Beta yayınlanmıştı. Ancak bugün gelen haberlere göre; Galaxy S10 için One UI 3 arayüz güncellemesi sürpriz bir şekilde ertelendi.

OneUI 3.0 beta güncellemesindeki Galaxy Note 10 serisi aşırı pil tüketme sorunları yaşıyor. Samsung’un bundan dolayı Galaxy S10 serisi için One UI 3.0 güncellemesini ertelediği söyleniyor. Beta programını erteleme konusundaki yeni karar aşağıda belirtilen cihazları etkileyecektir;

  • Galaxy S10, S10+ ve S10e
  • Note 10 ve Note 10+
  • Galaxy Z Flip, Z Fold 2

Kritik sorunlar çözülene kadar Galaxy Note 10 cihazlarının artık Beta güncellemelerini almayacağı anlamına geliyor. Pil boşalmasının yanı sıra, kullanıcılar ayrıca uygulama çökmeleri, S-Pen tutarsızlıkları ve diğer çeşitli sorunlar ve hatalar yaşıyor.

Galaxy S10 için One UI 3

Bununla birlikte, ilk aşamadaki cihazlar beta yama güncellemelerini almaya devam edecek. Hatırlayacak olursak Samsung, bu yılın sonuna kadar Galaxy S20 serisi için istikrarlı One UI 3.0’ı piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu yüzden Güney Koreli firma odağını S20 ailesine verecek.

Apple iPhone ve iPad’de reklam göstermeye başladı

Şimdiye kadar, Samsung, yazılım güncellemelerini yayınlamaya geldiğinde birçok Galaxy hayranını etkilemeyi başardı. Şirket, beta programını agresif bir şekilde zorluyor ve güvenlik yamalarını zamanında bir şekilde birçok cihaza ekliyor. Aslında Samsung, Aralık 2020 güvenlik yamasını Galaxy S20 için en son beta güncellemesiyle indirime sunmuştu. Bununla birlikte, Samsung‘un pil tüketimini ve diğer kritik sorunları yakında düzeltmesini bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting