Galaxy S10 ve Note 10 için Android 10 bu yıl gelebilir!

Galaxy S10

Galaxy S10 ve Note 10 için Android 10 güncellemesinin bu yıl içerisinde kullanıma sunulacağı söyleniyor. Peki, bu güncelleme neler ile gelecek?

Samsung, güncelleme konusundaki kötü şöhretini geride bırakıp, Galaxy S10 ve Note 10 için Android 10 Beta testlerine Amerika, Almanya ve Güney Kore’de başlamıştı. One UI 2.0 arayüzü ile gelen bu güncellemenin nihai sürümünün 2020 yılının ilk çeyreğinde yayınlanacağı düşünülüyordu.

Android 10 bu yıl gelebilir! 

Bugün ise BGR; Galaxy S10 ailesi ve Note 10 ailesi için Android 10 güncellemesinin 2020 yılına sarkmayacağı bu yıl içerisinde kullanıma sunulacağı iddia edilidi.

Samsung Exynos 990 yonga seti tanıtıldı!

One UI 2.0 ile gelecek olan bu güncelleme, diğer Android güncellemelerinde olduğu gibi kademe kademe sunulacak. Bu yüzden güncellemenin Türkiye’ye gelmesi 2020 yılının ilk aylarını bulabilir.

Galaxy S10

Android 10 güncellemesi ile; karanlık tema, hareketler ile kontrol etme, canlı altyazı desteği ve gizlilik kontrolleri sisteme ekleniyor. Samsung da muhtemelen bu özellikleri yeni API’lar ile birlikte cihazlarına ekleyecektir. One UI 2.0 ile daha akıcı bir deneyim sunacak olan Samsung bakalım bu güncellemede elini hızlı tutabilecek mi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir