Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 9 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Galaxy Note 9 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Samsung’un 9 Ağustos’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Note 9’un Avrupa fiyatı sızdırıldı. Peki Galaxy Note 9 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? İşte bu sorunun yanıtı.

Bilindiği üzere Samsung uzun bir süredir yeni amiral gemisi modeli üzerinde çalışıyor. Şimdiye kadar Note 9 ile ilgili pek çok sızıntıya tanıklık ettik. Hatta Note 9 hakkındaki tüm bilgileri öğrendik desek, sanırım yine yanılmış olmayız.

Peki Samsung’un yeni üst segment modeli ne kadarlık bir etikete sahip olacak? Açıkçası bu konuda henüz Güney Koreli teknoloji devinden yapılmış bir bilgilendirme yok. Fakat sızdrılan son bilgiler ışığında Note 9’un şimdiye kadar ki en pahalı akıllı telefon olacağını söylemek mümkün.

Elbette burada bizi ilgilendiren en önemli husus Galaxy Note 9 Türkiye fiyatı. Malum, çoğu zaman Avrupa ya da ABD fiyatlarıyla, ülkemizdeki fiyatlar arasında uçurumlar olabiliyor. ABD’de 999 dolardan satılan iPhone X’in ülkemizde 7500TL’den satılması bu duruma en güncel örnek diyebiliriz.

Galaxy Note 9 Avrupa fiyatı için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler