Ana sayfa Akıllı Saat Xiaomi Mi Band 3 özellikleri ile kullanıcılarına neler sunuyor?

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri ile kullanıcılarına neler sunuyor?

Xiaomi’nin iOS ve Android ile uyumlu yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 3 özellikleri ile kullanıcılara neler sunduğunu sizler için bir araya getirdik. İşte Xiaomi Mi Band 3 hakkında her şey!

Teknoloji dünyasında Çinli isimler son yıllarda büyük bir sıçrama yaşadı. Bu firmalar arasında en dikkat çekeni ise Xiaomi oldu. Akıllı telefonlarının yanında, akıllı bileklik, akıllı aydınlatma ve televizyon işine bile giren Xiaomi, geçtiğimiz ay karşımıza Xiaomi Mi Band 3 ile çıkmıştı. iOS ve Android telefonlar ile uyumlu olan Xiaomi Mi Band 3 özellikleri ile ön plana çıkıyor. Biz de sizler için Xiaomi Mi Band 3 ile ilgili her şeyi bir araya getirdik.

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri

Xiaomi’nin akıllı bileklik serisinin yeni üyesi olan Xiaomi Mi Band 3, 128 x 80 piksel çözünürlüğünde 0.78 inçlik OLED ekrana sahip. Bu akıllı bilekliğin bataryası ise 110 mAh büyüklüğünde. Xiaomi bu batarya ile Mi Band 3’ün 20 gün gibi oldukça uzun bir kullanım ömrü sunduğunu söylüyor.

Bluetooth 4.2 ve NFC bağlantı noktalarına sahip olan Mi Band 3 akıllı bileklik, Türkiye’de GearBest üzerinde 150 TL civarında bir fiyata satılıyor. Yakında İstanbul’da açılacak olan Xiaomi mağazalarında da satılacak olan Xiaomi Mi Band 3, iOS ve Android uygulamaları ile kullanılabiliyor.

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri

Mi Band 3‘ün mobil uygulaması sayesinde; telefonunuza gelen çağrıları görüntüleyebilir, mesajları okuyabilir, attığınız adımları öğrenebilir, yaktığınız kalorilerden haberdar olabilir, nabzınızı ölçebilir ve hava durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi Max 3 Pro kendini gösterdi

Sağlık odaklı olan Xiaomi Mi Band 3, oturma uyarısı gibi özelliği de sahip. Eğer oturarak çalışıyorsanız, akıllı bileklik size uyarı veriyor ve hareket etmeniz için sizi yönlendiriyor.

Xiaomi’nin telefonları ile daha stabil olarak çalışan Mi Band 3, telefonuzu kaybettiğinizde Apple Watch’taki gibi Ping göndererek telefonunuzdan ses çalabiliyor. Bu sayede telefonun yeri kolayca bulunabiliyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler