Galaxy S10 özellikleri ve fiyatına dair tüm detaylar!


Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S10’un tanıtılmasına artık birkaç ay kaldı. Peki Galaxy S10 modelinde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor? İşte Galaxy S10 özellikleri ve fiyatı hakkındaki tüm detaylar.

Bilindiği üzere Samsung uzun bir süredir yeni amiral gemisi modeli S10 üzerinde çalışıyor. Güney Koreli üretici, 2017 yılının ilk çeyreğinde satışa sunduğu Galaxy S8’den bu yana üst segment modellerinde Infinity Display ismini verdiği tasarım çizgisini kullanıyordu.

Bu doğrultuda, S8, S8+, Note 8, S9, S9+ ve son olarak da Note 9 Infinity Display çizgisiyle raflardaki yerini aldı. Fakat önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Galaxy S10 ile Samsung’un üst segmentteki tasarım çizgisi yeniden şekillenmiş olacak.

Bu yazımızda şimdiye kadar sızdırılan rapor, görsel ve patentlerden yola çıkarak, Galaxy S10 özellikleri ve fiyatı ile ilgili ortaya çıkan detayları sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan S10’un çığı açacak tasarımıyla konumuza giriş yapalım.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin