Galaxy A54 tasarımı bir kez daha sızdırıldı

a54 tasarimi

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Galaxy A54, sızıntılarına bir yenisini daha ekledi.

Galaxy A54 tasarımı bir kez daha sızdırıldı. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, güzel geçen bir yılı geride bıraktı. Birçok önemli seri ve bağımsız pek çok akıllı telefon modelini piyasaya süren Samsung, 2023 yılında da aynı durumu sürdürmeye kararlı. Samsung’un Galaxy A54 modeli bu yeni telefonlar içerisinde en erken tanıtılması beklenilen cihazlardan biri.

Galaxy A54

Bugüne kadar pek çok teknik ve görsel sızıntı ile karşımıza çıkan Galaxy A54, bir kez daha tasarımına yönelik sızıntılarla adından bahsettirdi. İnternet düşen son görsellere baktığımız zaman, bu telefonun tasarım olarak Galaxy S23 serisi ile benzerlik göstermesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A54

Galaxy A54 tasarımı bir kez daha sızdırıldı

Telefonun teknik özelliklerine bakacak olursak, bu telefonun karşımıza 6,4 inç büyüklüğünde ve 120Hz yenileme hızında Full HD+ ekran ile Super AMOLED ekran ile çıkması bekleniyor. Gücünü Güney Koreli teknoloji devinin kendi yonga seti olan Exynos 1380’den alması beklenen telefon, arka yüzeyde 50MP + 12MP + 5MP’den oluşan üçlü kamera kuruluma sahip olması bekleniyor. Telefonun ön yüzeyinde ise bizleri 32MP’den oluşan tek bir lens karşılayacak.

a54 tasarimi

Elektriksel gücünü 5.100mAh’lık bir bataryadan alan telefonun şimdilik lila, beyaz, siyah ve krem olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olduğu biliniyor. Ancak telefonun diğer özellikleri ve fiyatı hakkında şimdilik kesin bir bilgi yok. Bakalım Samsung, yeni akıllı telefonunu ne zaman podyuma çıkaracak?

Galaxy S24 Ultra hakkında ilk detaylar gelmeye başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir