Galaxy A24 tasarımı ve fiyatı sızdırıldı!

samsung

Güney Koreli teknoloji devinin uygun fiyat etiketiyle satışa sunacağı A24 modelinin tasarımı ve fiyatı sızdırıldı. İşte Samsung’un giriş segmentine hitap eden yeni modeline ilişkin son detaylar.

Galaxy A24 tasarımı ve fiyatı sızdırıldı! Samsung Hindistan gibi gelir düzeyi düşük ülkeleri Çinli rakiplerine kaptırdığından bu yana giriş segmentindeki model sayısını arttırdı. Güney Koreli teknoloji devinin bu kapsamda geliştirdiği cihazlardan birisi de Galaxy A24.

Samsung için zor zamanlar! %13 azalmaya gidilecek

Genel kanı Galaxy A24’ün bir ya da iki ay içerisinde tanıtılacağı yönünde. Keza geçtiğimiz günlerde de telefonun bazı özellikleri sızdırılmıştı.

Sızdırılan bilgiler arasında cihazın kamera özellikleri ön plana çıkıyordu. Şimdi ise A24’ün tüm tasarım hatları ortaya çıktı. Dilerseniz A24 tasarımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

galaxy a22 tasarımı

Galaxy A24 tasarımı ve fiyatı sızdırıldı!

Sızdırılan görsellerde de net bir şekilde görüldüğü üzere A24, damla çentik tasarımıyla gelecek. Telefonun alt çerçevesi ise güncel Samsung cihazlarına göre bir tık daha kalın görünüyor.

A24’ün arka tarafında 4’lü bir ana kamera modülü yer alıyor. Keza bu modülün özellikleri zaten geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Telefonun arka yüzünde 48MP’lik ana kameraya, 8MP’lik ultra geniş açı kamerası, 2MP’lik derinlik, 2MP’lik de makro kamerası eşlik edecek. Ön yüzde ise 13MP’lik selfie kamerası yer alacak.

Samsung

Omdia tarafından aktarılan verilere göre A23 modeli 11.4 milyon adet satmış. Dolayısıyla A24’den beklentiler bir tık daha fazla. Hem 4G, hem de 5G desteği sunacak olan modelin 5G versiyonunun 210 euro civarında olması bekleniyor.

Microsoft, ChatGPT’ye 10 milyar dolar yatırabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir