Galaxy Note10 tasarımı netleşti

note10

Samsung’un önümüzdeki Ağustos ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note10 ve Note10 Pro nasıl bir tasarıma sahip olacak? İşte bu sorunun yanıtı.

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, önümüzdeki Ağustos ayında önemli bir etkinliğe imza atacak. Güney Koreli teknoloji devinin bu etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi modeli cihazlarını tanıtması bekleniyor.

Bilindiği üzere Samsung uzun bir süredir, yılın ikinci yarısında Note serisinin yeni modelini tanıtıyor. Bu yıl ise farklı olarak 2 yeni Note modeli karşımıza çıkacak. Henüz Samsung’dan bu konuda net bir açıklama gelmemiş olsa da sızdırılan bilgiler ve raporlar doğrultusunda Note10 ve Note10 Pro modellerinin tanıtılacağını biliyoruz.

Galaxy Note10 işte böyle görünecek!

Peki Galaxy Note10 ve Note10 Pro nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak? Malum, uzun bir süredir bu konu ile ilgili pek çok sızıntıya tanıklık ettik. Gelen son bilgilerle birlikte artık Note10 ve Note10 Pro’nun tasarımı kesinleşti diyebiliriz.

Geçtiğimiz gün Galaxy Note10 ve Note10 Pro’ya ait yeni kılıf görselleri sızdırıldı. Dilerseniz bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

galaxy note10

Sızdırılan görsellerde de net bir şekilde görüldüğü üzere Note10 3 ana kameraya sahipken, Note10 Pro’da ise 5 kamera yer alıyor. 3’lü dikey olarak konumlandırılan ana kamera modülünün hemen yanında, alt alta konumlandırılmış 2 kamera daha mevcut.

galaxy note10 pro

Yine de telefonlar hakkında net bir söylemde bulunmak için 7 Ağustos’a kadar beklememiz gerekecek.

Uygun fiyatlı Nova 5 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir