Gain Ex Aşkım için tarih verdi!

ex aşkim gain

Türkiye’deki yeni nesil dijital yayın mecralarından biri olan Gain Ex Aşkım isimli mini dizisi için tarih verdi. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Türkiye’de son dönemde dijital yayınların sayısı önemli oranda arttı. BluTV ve PuhuTV derken Exxen ve Gain de bu sektöre dahil oldular. Burada özellikle Gain için farklı bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü Gain diğer platformlara nazaran daha değişik bir pazarlama taktiği kullanıyor.

Gain’in yeni dizi dizisi ise Ex Aşkım olacak. Kısa süre önce duyurulan dizi için yayın tarihi de belli oldu. Gain tarafından yapılan açıklamada aşağıdaki satırlara yer verildi.

Bir sebeple ya da rastlantı sonucu bir araya gelen eski sevgililerin arasındaki ilişkinin mizahi bir dil ile anlatıldığı ‘Ex Aşkım’da yarım kalmış aşkların, iz bırakan ilişkilerin, ihanetlerin, bazen bir şarkıyla bazen bir kokuyla akla düşen bazense bir kafede karşınıza çıkan eski sevgililerin birbirinden ilginç anları izleyiciyle buluşacak.

Gain Ex Aşkım için tarih verdi! 14 Şubat

Aşk ilişkilerinin çok yakından tanık olduğumuz karmaşıklığını eğlenceli bir dil ile ele alan dizinin yönetmenliğini dört farklı isim üstleniyor. Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek ve Yunus Ozan Korkut’un farklı bakış açılarıyla ele aldığı Ex Aşkım’ın her bölümünde farklı bir konu, her seferinde değişen oyuncu kadrosuyla ele alınıyor.

Senaryosunu Ebru Erdem’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Yiğit Kirazcı, Sahra Şaş, Ayşe Melike Çerçi, Ali Yoğurtçuoğlu, Begüm Akkaya gibi pek çok sürpriz ismin yer aldığı GAİN’in yepyeni komedi dizisi ‘Ex Aşkım’in ilk 2 bölümü 13 Şubat Eski Sevgililer Günü’nde izleyici karşısına çıkacak!

TikTok paylaşımı hayatını kararttı