Forza Street PC için çıktı! Çok yakında mobile de geliyor!

Forza Street

Microsoft’un sevilen araba yarışı serisi Forza bu sefer karşımıza ücretsiz mobil bir oyun ile çıktı. Windows 10 PC’ler için bugün çıkışını gerçekleştiren Forza Street, çok yakında iOS ve Android platformuna da göz kırpacak.

Microsoft, Xbox zamanında başlattığı Forza Motorsport serisi ile PlayStation’ın Gran Turismo’suna rakip olmayı planlamıştı. Ancak Gran Turismo’nun önüne o dönem geçemeyen Xbox cephesi, Xbox One için geliştirilen Forza Motorsport 7 ve Forza Horizon 4 ile adeta rakibini piyasadan silmişti. Bugün ise Microsoft karşımıza ilginç bir yapım ile çıktı!

Oynaması ücretsiz Forza Street çıktı!

Microsoft bugün sürpriz bir şekilde Windows 10 için Forza Street oyununu yayınladı. Mobil yapıdaki bu oyun oynaması ücretsiz yapısı ile dikkat çekiyor. Çok yakında iOS ve Android için de çıkacak olan Forza, Türkçe dil seçeneğine de sahip.

Forza Motorsport 7’ye 2018 McLaren Senna geliyor!

Yaklaşık olarak 3.5 GB büyüklüğünde olan Forza’yı buradan ücretsiz olarak Windows 10’a indirebilirsiniz. Son olarak oyunda uygulama içi satın alma seçeneklerinin bulunduğunu belirtelim. Bu seçenekleri kullanarak oyun içi para satın alabiliyorsunuz.

Forza Street


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin