Filtre kahveyi Arzum Brewtime Delux ile deneyimleyin

Brewtime Delux

Arzum Brewtime Delux Filtre Kahve Makinesi güne başlarken, çalışırken veya sevdiklerinizle keyifli bir molada, yani ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda.

Güne başlarken, çalışma molalarınızda veya sevdiklerinizle keyifli sohbetlerinizde, filtre kahve vazgeçilmeziniz ise Arzum Brewtime Delux Filtre Kahve Makinesi ile sıcacık, taze ve lezzetli filtre kahveniz her zaman yanınızda.

Brewtime Delux

Ürünün aroma özelliği sayesinde tek bir tuş ile kahvenizin sertliğini yumuşak, orta ve sert olmak üzere arzu ettiğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Arzum Brewtime Delux’un geniş sürahi kapasitesi ve su haznesi ile 14 fincana kadar filtre kahve hazırlayabilirsiniz. Ayrıca özel kahve ölçü kaşığı ve su seviye göstergesi ile tam kıvamında filtre kahve hazırlamak da Arzum ile çok kolay.

Damlatma önleyici sistemi sayesinde cam sürahiyi ısıtma yüzeyinden ayırdığınızda damlamayı keserek ısıtıcı tabanını temiz tutan ürün, çıkarılabilir ve yıkanabilir filtresi ile de kullanım kolaylığı sağlar. 24 saat zaman ayarlama özelliği ile filtre kahvenizi dilediğiniz zaman hazır bulabilirsiniz. Bu yanında Arzum Brewtime Delux, kahvenizi 45 dakikaya kadar sıcak tutarak kahve keyfinizi ikiye katlar.

iPhone pil değişim ücreti zamlanıyor!