Fatih Terim’in rahatsızlığı ne?

galatasaray

Galatasaray’ın geçtiğimiz gün son dakika olarak yaptığı açıklamaya göre teknik direktör Fatih Terim, dün akşamüstü hastaneye sevk edilmişti? Peki Terim’in rahatsızlığı ne?

Fatih Terim’in rahatsızlığı ne? Galatasaray tarafından geçtiğimiz gün yapılan son dakika açıklaması futbolseverleri endişelendirmişti. Galatasaray, Fatih Terim’in dün akşam saatlerinde hastaneye sevk edildiğini duyurdu. Terim’in hastaneye sevk edilmesine gerekçe olarak ise 3 gündür yaşadığı mide bağırsak sistemiyle ilgili yaşadığı sorunlar gösterildi.

Galatasaray tarafından yapılan açıklamanın tamamı ise şu şekilde: “Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, son üç gündür mide bağırsak sistemi ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle dün akşamüstü hastaneye sevk edildi. “Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, son üç gündür mide bağırsak sistemi ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle dün akşamüstü hastaneye sevk edildi.

Fatih Terim'in rahatsızlığı ne

Fatih Terim’in rahatsızlığı ne?

Sponsor hastanelerimizden Liv Hospital’ın Vadi İstanbul şubesinde son 24 saat içinde çeşitli kontroller ve testler uygulanan teknik direktörümüz, bugün doktorlardan aldığı iki saatlik özel izinle takımın başında antrenmana çıktı.

Antrenmanın ardından tekrar hastanede müşahede altına alınan ve durumu hassasiyetle takip edilen Fatih Terim hakkında verilecek tıbbi karar, sağlık durumunda yaşanacak ilerlemeye bağlı olarak netlik kazanacak.

Sağlık durumu gelişmeler oldukça kamuoyuyla paylaşılacak olan teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim’e geçmiş olsun diyor, kendisinin en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde görevinin başında olmasını diliyoruz.”

YouTube, telif hakkı problemlerinin çoğunun çözüldüğünü duyurdu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir