Ana SayfaGenelFalcon karakterinin yeni giysisi ortaya çıktı

Falcon karakterinin yeni giysisi ortaya çıktı

Avengers Endgame filminde Captain America’nın kalkanını alan Falcon karakterinin yeni kostümü belli oldu. İşte detaylar.

Disney’in dijital yayın platformu Disney+’da yayınlanacak olan The Falcon and The Winter Soldier dizisi için çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Bu dizinin önemli tarafı şu. Hatırlanacağı üzere Avengers Endgame’de Captain America zamanda geriye gitmiş ve günümüze yaşlı bir şekilde geri dönmüştü. Dolayısıyla artık süper kahramanlık yapamayacaktı. Bu bağlamda kalkanını da birisine devretmesi gerekiyordu.

Açıkçası seyircinin beklentisi kalkanın Winter Soldier’a gideceği yönündeydi. Çünkü çizgi roman dünyasında da kalkanı Winter Soldier alıyordu.

Fakat Captain America ilginç bir sürprizle kalkanı Falcon’a vermişti. Bu yüzden de Marvel sinematik evreni için hazırlanan dizide Falcon’un nasıl bir kostüm giyeceği büyük merak konusu olmuştu.

İşte Falcon karakterinin giyeceği kostüm

Hali hazırda dizinin çekimleri devam ederken geçtiğimiz gün setten bir fotoğraf paylaşıldı. Yalnız paylaşılan fotoğraf siyah beyaz olduğu için kostümün tüm hatları net bir şekilde görünmüyordu. Stark46192 isimli bir kullanıcı fotoğrafı renklendirince Falcon’un yeni kostümü de tüm hatlarıyla ortaya çıkmış oldu.

falcon

Kostümün kısmen de olsa Captain America’yı andırdığı söylenebilir. Elbette arada önemli bir fark da bulunuyor. O da Captain America’nın kostümünde yer alan Amerikan bayrağı figürleri.

Elbette Falcon’un Captain America’nın yerini alması biraz zor olacaktır. Zaten sızdırılan bazı videolarda da kalkan farklı bir karakterin elinde görünüyordu. Sonuç olarak biraz beklememiz gerekecek. Bu arada dizinin 2020 içerisinde yayınlanacağı açıklansa da kesin yayın tarihi hakkında bir bilgi verilmedi.

Ms. Marvel dizisi için yönetmen kadrosu belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting