Ana sayfa Genel Facebook'un Onaylayan Baş Parmağı Tarih Oluyor!

Facebook’un Onaylayan Baş Parmağı Tarih Oluyor!

Facebook artık hayatımızın olmazsa olmazlarından. Uzun yıllar önce, “beğen” anlamına gelen “onaylayan baş parmak simgesi” Facebook’un olmazsa olmazlarından biri olmuştu. Ne var ki bu, değişmek üzere.

Başlangıcı olan her şeyin gerçekten de sonu var. Yıllardır, Facebook’ta gerek internet sitelerini, gerek arkadaşlarımızın mesajlarını, gerekse tanıdıklarımızın fotoğraflarını beğenmek için “onaylayan baş parmak simgesi” kullandık. Ne var ki Facebook yöneticileri, bu simgenin eskidiği düşünerek, onu sosyal medya servisleri tarihinin tozlu yapraklarına arasına atmaya karar verdi.

22 milyardan fazla kullanılan “baş parmak simgesi” yerini, “F Like” kutucuğuna bırakıyor. Bundan sonra kullanıcılar, beğenilerini simgeyle değil de, sade görünümlü kutucuk ile gösterecek.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler