F1 2018 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

f1 2019 p

Formula 1 organizasyonunun tek resmi oyunu olan F1 serisinin yeni halkası önümüzdeki ay satışa sunulacak. İşte F1 2018 için yayınlanan yeni ekran görüntüleri.

Hiç şüphesiz motor sporları denildiğinde akla gelen ilk organizasyon Formula 1 olacaktır. Formula 1’in son birkaç yıldır popülerliğini yitirmeye başladığı yönünde bazı söylentiler mevcut. Fakat yine de F1’in motor sporları söz konusu olduğunda, akla gelen ilk isim olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Dünya çapında bu kadar popüler bir organizasyonun, oyun sektöründe de boy gösteriyor olması, biz oyun severler için alışıldık bir durum. Keza genel olarak bu tarz popüler etkinlikler, öyle ya da böyle oyun dünyasına bir şekilde aktarılıyorlar.

Formula 1, bu tarz organizasyonların en köklüsü diyebiliriz. Keza F1 serisi uzun bir süredir PC ve konsollarımıza konuk oluyor. Yapım hakları Codemasters ekibinde bulunan seri, önümüzdeki Ağustos ayında bir kez daha oyun severlerle buluşacak.

F1 2018 fazlasıyla gerçekçi olacak

Daha önceden duyurulduğu üzere F1 2018, 24 Ağustos’ta PC, PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini almış olacak. Peki serinin yeni oyunu ne gibi yeniliklerle gelecek?

F1 2018, serinin eski oyunlarında olduğu gibi simülasyon tarzından ödün vermeyecek. Yapımcı ekip, hava koşullarından, pist şartlarına kadar pek çok etkenin sürüş profilini etkileyeceğini söylüyor. Yani her zamankinden çok daha zor ve çok daha detaylı bir F1 deneyimi bizleri bekliyor diyebiliriz.

Peki F1 2018 görsellik bakımından hangi seviyede olacak? Dilerseniz buna kendiniz de karar verebilirsiniz. İşte F1 2018 için yayınlanan son ekran görüntüleri.

Resident Evil 2 için yeni görseller yayınlandı

f1 2018 12