Ana SayfaOyunF1 2018 çıkış tarihi belli oldu

F1 2018 çıkış tarihi belli oldu

Formula 1’in tek resmi oyunu olma unvanına sahip F1 serisinin yeni halkası duyuruldu. İşte Codemasters imzalı F1 2018 çıkış tarihi ve oyun hakkındaki ilk detaylar.

Ülkemizde motor sporlarına olan ilginin öyle hat safhalarda olmadığını söylemek sanırım pek de yanlış olmayacaktır. Keza Formula 1 için zamanında büyük yatırımlarla Istanbul Park yarış pisti inşa edilmiş, sonrasında bir kaç yıllık GP sürecinin ardından kaderine terkedilmişti.

Elbette bu tarz sporlara ilgi duyan hiç yoktur demiyoruz, fakat diğer spor dallarıyla karşılaştırdığımızda Formula 1, Moto GP ya da diğer motor sporlarına olan ilgi oldukça düşük kalır.

Dolayısıyla ülkemizde F1 serisinin oyunları da pek satmıyor. Genel olarak ele alacak olursak, F1 oyun serisi ülkemizde pek de popüler değil.

F1 2018 çıkış tarihi ve diğer detaylar

Tabi ki şunu da belirtmek gerekiyor. Bu oyun serisinin dünyada ne derece popüler olduğu da meçhul. Keza Codemasters bu seriyi yıllardır sessiz sedasız bir şekilde satışa sunar. Genel olarak satış listelerinde üst sıralarda ismini göremeyiz. Fakat seri öyle ya da böyle kendini bir şekilde devam ettirebiliyor. Keza daha şimdiden F1 2018 oyunu da duyurulmuş durumda. Üstelik F1 2018 çıkış tarihi de belli oldu.

f1 2018 çıkış tarihi

Codemasters tarafından yapılan açıklamada F1 2018 çıkış tarihi olarak 24 Ağustos işaret edildi. PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak oyun hakkındaki detayların ileri bir tarihte açıklanacağı belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting