Ana SayfaGundemF1 2015'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

F1 2015’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun dünyasının en popüler yarış serileri arasında yer alan F1 serisinin merakla beklenen yeni üyesi F1 2015’in çıkış tarihi nihayet resmi olarak açıklandı.

Dünyanın en popüler yarış müsabakalarının başında gelen Formula 1’i yıllardır başarıyla oyun dünyasına taşıyan Codemasters stüdyosu, bu yıl da oyunseverler için etkileyici bir Formula 1 deneyimi hazırlamış gibi görünüyor. Yeni nesil konsolların kendilerine sunduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanmış gibi görünen Codemasters, F1 2015‘te kullanacağı yenilenmiş Ego oyun motoruyla daha önceki oyunlarda eksik kalan birçok alanı geliştirmeyi planlıyor.

F1_2015

Formula 1 yarışlarını daha iyi yansıtabilmek için aralarında modellemelerin ve mekaniklerin de yer aldığı yirmiden fazla alanda geliştirmeye gittiklerini açıklayan Codemasters stüdyosu, kullanıcılara yarış günü deneyimini yaşatacaklarını umdukları yeni bir yayın sistemini de oyuna dahil edeceklerini belirtti. Bir süredir konuşulan çıkış tarihine de değinen Codemasters, merakla beklenen F1 2015‘in Haziran ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a yönelik olarak satışa sunulacağını duyurdu.

Bunun yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One’a yönelik olarak yayınlanmayan F1 2014’ün bu konsollardaki yokluğunu kapatmak isteyen Codemasters, F1 2014’te yer alan sürücüleri ve arabaları yeni nesil konsollardaki kullanıcılara bonus içerik olarak sunacak.

Skype Web Tarayıcılarına Taşınıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting