Ana SayfaHaberEvolve E3 2014'ün En İyi Gösterisi Seçildi

Evolve E3 2014’ün En İyi Gösterisi Seçildi

Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen Evolve görücüye çıktığı E3 2014’te büyük beğeni topladı ve oyunun tanıtımı etkinliğin en iyi gösteri seçildi.

Left 4 Dead serisinin yapımından sorumlu olan Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen Evolve, geçtiğimiz ay düzenlenen E3 2014 kapsamında detaylı olarak tanıtıldı ve oyunseverlerden büyük ilgi gördü. Avcı karakterleri kontrol eden dört kullanıcıyı bir kullanıcı tarafından kontrol edilen yaratıkla karşı karşıya getiren Evolve‘da avcıları kontrol eden kullanıcılar, yaratığı henüz evrim geçirip daha da güçlenmeden yok etmek için sıkı bir mücadelenin içine girecek.

Evolve_E3_2014

Oyunseverlere sunduğu bu eşsiz FPS deneyimi sayesinde ön plana çıkan Evolve, E3 2014‘ün de en beğenilen oyunları arasında yer almayı başardı. Evolve’un etkinlikteki gösterimi E3 2014’te yer alan oyun eleştirmenlerinin oylarıyla etkinliğin en iyi gösterisi seçildi. Aynı zamanda en iyi konsol oyunu, en iyi aksiyon oyunu ve en iyi multiplayer oyun ünvanlarına da layık görülen Evolve, bu yılın en merakla beklenen oyunları arasındaki yerini aldı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a yönelik olarak hazırlanan oyun, 2K Games tarafından 21 Ekim’de satışa sunulacak.

Electronic Arts PS4 Xbox One Çekişmesinden Memnun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU