Ana SayfaGenelEthereum yeni rekorlara yelken açtı

Ethereum yeni rekorlara yelken açtı

Kripto para denilince akla ilk gelen coinlerden biri olan Ethereum, yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Ethereum yeni rekorlara yelken açtı. Kripto para piyasasındaki en büyük alt coin olan ETH, uzun süredir beklenen rekoru Ekim ayı bitmeden kırmayı başardı. Piyasayı az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere geçtiğimiz Mayıs ayında ETH tarafında önemli bir rekor gelmişti. Bu rekorla birlikte ETH fiyatı 4400 dolara kadar çıkmayı başarmıştı.

Fakat bu çıkışın ardından sert bir düşüş gerçekleşti ve Ethereum fiyatı bir anda 1700 dolara kadar düştü. Bu düşüşün ardından ETH’nin tekrardan ne zaman yükselişe geçeceği ise önemli bir soru işareti oluşturmuştu. Nitekim Haziran ayı ile birlikte tekrardan yükseliş başladı.

Ethereum fiyatı yeni zirveler

Ethereum yeni rekorlara yelken açtı

Ethereum’un tekrardan üst seviyelere çıkması ise biraz zaman aldı. Pek çok analist Ethereum’un kısa sürede toparlayacağını düşünüyordu. Lakin pek de böyle olmadı. ETH’nin eski seviyesine ulaşması yaklaşık olarak 5 ay sürdü.

Geçtiğimiz günlerde Ethereum 4400 dolar seviyesine tekrardan yükseldi ve yeni bir rekor kırdı. Şimdi asıl merak edilen ETH’nin bir kilometre taşını daha ne zaman geride bırakacağı. Bakalım ETH kısa sürede 5000 dolar bandını aşmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Keza bazı analistler ETH’nin 6000 dolar bandını 2022’den önce aşacağını düşünüyor. Tabi ki yine dip not olarak belirtelim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Shiba Inu’dan sonra Doge Coin de yükselişe geçti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting