En zengin teknoloji dehaları! Evet listede Elon Musk da var!

Elon Musk, Apple ile problemlerine açıklık getirdi

Günümüzde en zengin insanların muhakkak teknoloji odaklı bir iş yaptıklarını söyleyebiliriz. Buna en basit örnek ise son dönemde iyiden iyiye kamuoyunun gözü önünde olan Elon Musk. Fakat dünyanın en zenginleri arasına teknoloji sayesinde giren tek isim Musk değil!

En zengin teknoloji dehaları! Evet listede Elon Musk da var! Artık teknoloji çağında yaşadığımızı kabul etmemiz gerekiyor. İnternetin hayatımıza girmesi zaten bizim için devrim niteliğinde bir olaydı. İnternetin akabinde akıllı telefonların yaygınlaşması, sosyal medyanın modern dünya kurallarını belirlemesiyle hayatımız tamamen değişti.

Hali hazırda dünyanın en zengin 10 kişisinden 7’sinin teknoloji sektörü ile uğraştığını söylememiz gerekiyor. Peki bu isimler arasında kimler var? Aslında siz de bunlardan pek çoğunu tanıyorsunuzdur. Çünkü insanın aklına teknoloji denildiğinde gelen şirketler 3 aşağı 5 yukarı aynı oluyor.

Şunu da belirtmek gerekli. Artık ekonominin çarkları teknoloji devleri üzerinden dönüyor. dolayısıyla borsadan tutun da pek çok para kanalında teknoloji şirketlerinin sözü geçiyor diyebiliriz.

En zengin teknoloji dehaları! Evet listede Elon Musk da var!

En basitinden dünyanın en değerli şirketleri sıralamasına baktığımızda ilk 3’te karşımıza yine teknoloji şirketleri çıkıyor. Demek ki şu devirde zengin olmanın yolu teknolojiden geçiyor diyebiliriz.

Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri teknoloji dünyasının en zengin isimleriyle başbaşa bırakalım. (Diğer isimleri görüntülemek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

Netflix canlı gösteri projesi ile öne çıkmak istiyor

En zengin teknoloji dehaları

Facebook’un kurucusu
Mark Zuckerberg: 104 milyar dolar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir