En ucuz SUV modelleri Temmuz 2019


Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de SUV modelleri git gide popülerleşiyor. Peki Temmuz ayında alabileceğiniz en ucuz SUV modelleri hangileri? İşte bu sorunun yanıtı.

Özellikle son birkaç yıldır Avrupa’da SUV tarzı araçların hayli trend olduğu bilinen bir gerçek. Türkiye ve özellikle de İstanbul geneline bakacak olursak, son dönemde ülkemizde de SUV araçlara olan ilgi artmış durumda.

Normal sedan ve hb otomobillere göre daha yüksek olan SUV tarzı araçlar fiyat tarafında da uygun etiketlere satılmakta. Keza ÖTV indirimi bitmeden 150.000 TL altına pek çok SUV modeli mevcuttu. Elbette indirimin sona ermesiyle birlikte bu sayı da azalmış oldu.

En ucuz SUV modelleri listemize geçemeden önce ufak bir bilgilendirmede bulunalım. ÖTV indirimi bitmiş olsa da pek çok üretici kendi bünyesinde yaptıkları indirimlerle olası zammın önüne geçmiş durumda. Örneğin Kia ülkemizde de hayli popüler olan Sportage modeline herhangi bir zam yapmadı. Yani ÖTV oranı yükselmesine karşın Sportage’ın fiyatı daha da düştü. Aynı durum Opel’in Grandland X modeli için de geçerli. Dilerseniz bir önceki ayın listesine bakarak fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Haziran ayının listesi için tıklayınız

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Temmuz ayının en ucuz SUV modelleri ile başbaşa bırakalım.

Renault Kadjar

Model: Touch 1.3 TCe 140bg
Fiyat: 175.650 TL


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin