En ucuz SUV modelleri Haziran 2019

2 Kia Sportage

Son yıllarda SUV araçlara olan ilgi hayli artmış durumda. Peki ülkemizde en ucuza alabileceğiniz sıfır SUV araçlar hangileri? İşte en ucuz SUV modelleri listemiz.

Son yıllarda özellikle Avrupa’da SUV araçlara olan ilgi hayli artmış durumda. Nitekim ülkemizdeki genel eğilim de artık SUV araçlara doğru kaymaya başlıyor. HB tarzı otomobillerden hoşlanan, fakat bu otomobillerden gerek bagaj hacmi, gerekse de iç hacim olarak memnun olmayan kullanıcılar, soluğu SUV araç satan üreticilerin galerisinde alıyorlar.

SUV araçlar, hem normalden yüksek yapısı, hem de sunduğu geniş iç hacmi ile kullanıcıların odak noktası olmuş durumda. Üstelik SUV araçlar, son dönemde 2.0LT altındaki motor hacmiyle de yakıt ve vergi anlamında kullanıcılarına eskisi kadar yük olmuyorlar.

Peki tüm bu şartlar altında alabileceğiniz en ucuz SUV modelleri hangileri? Bu yazımızda, çeşitli markaların en ucuz SUV araçlarını sizlerle paylaştık.

Listemize geçmeden önce belirtelim. Listede 100 bin TL altına alabileceğiniz SUV modeli de mevcut, 200 bin TL üzerine de. Yani burada tercih tamamen kullanıcılara kalmış.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Listedeki fiyatlar, bahse konu modellerin en boş versiyonlarına ait.

En ucuz sıfır SUV modelleri 2019

Renault Kadjar

1 Renault Kadjar

Model: Touch 1.3 TCe 140bg
Fiyat: 158.250 TL


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir