Ana sayfa Dosya Konusu En ucuz SUV modelleri Ocak 2020

En ucuz SUV modelleri Ocak 2020

Yerli otomobilin rakipleri 2020 modelleriyle karşımızda. Peki SUV sektöründe fiyatlar ne alemde? İşte 2020 Ocak ayı en ucuz SUV modelleri.

SUV modellerinin git gide popüler olduğunu hemen her yazımızda dile getirdik. Nitekim yerli otomobilin ilk modelinin SUV olması da bir rastlantı değil. Son dönemde Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de trafikteki SUV modellerinin sayısı hayli arttı.

Genel olarak kullanıcılar daha geniş, daha yüksek ve daha konforlu olması nedeniyle SUV modellerini tercih ediyorlar.

SUV modellerinin fiyatları o kadar da uçuk değil. Genel olarak 200.000 TL civarına pek çok sıfır SUV modeli satın almanız mümkün.

Yine de geçtiğimiz senenin Aralık ayındaki fiyatlarla karşılaştırdığımızda, 2020 model SUV fiyatlarının hayli yükseldiğini görüyoruz. Öyle ki bazı modellerde 30.000 TL’ye varan artışlar söz konusu.

Bazı üreticiler ise motor hacmini ve beygirini düşürerek fiyat artışını sınırlı tutmuşlar. Dilerseniz geçtiğimiz yılın fiyatlarıyla karşılaştırma yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

2019 Aralık fiyatları için buraya tıklayın

Şimdi gelelim 2020 Ocak ayındaki en ucuz SUV modelleri listemize. Hemen baştan belirtelim. Artık sıfır bir SUV almak eskisi kadar kolay değil. Ayrıca listedeki otomobillerde Nissan Qashqai haricindekilerin de 2020 model olduğunu belirtelim. İşte o liste. (Diğer otomobilleri görüntülemek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

İşte en ucuz sıfır SUV modelleri Ocak

Renault Kadjar

en ucuz suv modelleri

Model: Touch 1.3 TCe 140bg
Fiyat: 207.900 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler