Ana sayfa Dosya Konusu En ucuz dizel otomobiller Ocak 2020

En ucuz dizel otomobiller Ocak 2020

2020 Ocak ayında alabileceğiniz en ucuz sıfır dizel otomobiller hangileri? Yeni yılın ilk listesiyle bu sorunuzu yanıtlıyoruz. İşte detaylar.

Artık dizel otomobiller için yolun sonunun geldiğini söylemek sanırım pek de yanlış olmayacaktır. Bilindiği üzere Avrupa’da fosil yakıtlı araçlara karşı savaş açılmış durumda. Nitekim öncelik de dizel araçlara verildi. Bu bağlamda bazı şehirlerde dizel araç satışı yasaklandı. Hal böyle olunca pek çok üretici de dizel araç üretimine son verdi.

Nitekim bu durumun izleri 2020 model sıfır araçlarda da net bir şekilde izlenebiliyor. Genele bakıldığında geçtiğimiz yıl dizel motor seçeneği olan araçların bu sene olmadığını daha doğrusu üretilmediğini görüyoruz.

Biz de listemizi hazırlarken bayilerden fiyat bilgisi alarak hareket ettik. Zaten hangi otomobilin 2020 modelinin bulunmadığını not olarak sizlerle paylaştık.

Geçtiğimiz yılın Aralık ayının fiyat listesi için tıklayınız.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri 2020 Ocak ayında alabileceğiniz en ucuz dizel otomobiller listemiz ile başbaşa bırakalım. (Diğer otomobilleri görüntülemek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.)

Ocak ayında alabileceğiniz en ucuz dizel otomobiller!

Fiat Egea

en ucuz dizel otomobiller

Model: 1.4 M.Jet 95 HP Easy
Fiyat: 126.900 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler