En ucuz dizel otomobiller Kasım 2019

dizel 1

Artık dizel otomobiller eskisi kadar popüler değil. Nitekim bu durum fiyatlara da yansımış durumda. İşte Kasım ayı için en ucuz dizel otomobiller listesi!

Son dönemde dizel otomobillerin iyiden iyiye gözden düştüğünü söyleyebiliriz. Bu durumun temel nedeni, önümüzdeki yıllarda pek çok Avrupa ülkesinde mazotlu yani dizel otomobillerin tamamen yasaklanacak olması.

Hal böyle olunca pek çok üretici, dizel motor seçeneğini rafa kaldırdı. Nitekim şu anda bazı üreticiler, dizel motor seçeneğine sahip modellerini satıştan bile çekmiş durumdalar.

Böyle bir durum söz konusu olduğu için dizel otomobillerin fiyatının düştüğünü düşünebilirsiniz. Nitekim bu düşüncenizde haksız da sayılmazsınız. Benzinli sıfır otomobiller ile dizel otomobiller arasındaki makas iyiden iyiye daralmış durumda. Fakat yine de 100.000 TL altına sıfır bir dizel araç almanız hala mümkün değil.

Bir önceki ayın fiyatlarını görüntülemek için tıklayın

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Kasım ayı için en ucuz dizel otomobiller listemiz ile başbaşa bırakalım.

Kasım ayında alabileceğiniz en ucuz mazotlu otomobiller!

Fiat Egea

en ucuz dizel otomobiller

Model: 1.4 M.Jet 95 HP Easy
Fiyat: 105.450 TL


En ucuz dizel otomobiller Kasım 2019” için bir yorum

  1. çöp araçlara dünyanın parasını ödüyoruz sözde yerli ve milli aracımız yolda olacaktı ortada hala yok olsa bile 200 bin tl civarı olacağı söylentisi var yani yine alamayacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir