Ana sayfa Dosya Konusu En ucuz benzinli otomobiller Haziran 2019

En ucuz benzinli otomobiller Haziran 2019

Otomobil sektöründe daralma tüm hızıyla devam ediyor. Peki bu ay 100 bin TL altına alabileceğimiz benzinli otomobiller hangileri? İşte en ucuz benzinli otomobiller Haziran 2019 listesi.

Son 1 yıldır otomobil sektöründe muazzam bir daralma söz konusu. Nitekim hükümet tarafından sıfır otomobil satışlarını arttırmak için yapılan çalışmalar da istenilen sonuçları vermiş değil.

ODD tarafından açıklanan son verilere otomobil sektörü geçtiğimiz Mayıs ayında yaklaşık olarak yüzde 50 oranında daraldı. Yani satışlar bir önceki yılın aynı ayına oranla önemli oranda düştü.

Peki ÖTV indiriminin son ayında en ucuza alabileceğiniz benzinli otomobiller hangileri? Bu yazımızda en ucuz benzinli otomobiller 2019 listemizle karşınızdayız.

En ucuz benzinli otomobiller Haziran 2019 listemizde genel itibariyle 100 bin TL altına satılan, en boş modelleri baz aldık. Ayrıca bu modeller için talep edilen en düşük ücretleri listeye yansıttık.

Haziran ayında alınacak en ucuz otomobiller

Renault Clio

Model: Joy 1.2 75bg
Fiyatı: 80.750 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler