Ana SayfaGenelEn çok izlenen YouTube videosu bakın hangisi oldu

En çok izlenen YouTube videosu bakın hangisi oldu

En çok izlenen YouTube videosu bu aralar biraz hızlı değişiyor. Peki bu defa hangi YouTube videosu zirveye oturmayı başardı.

En çok izlenen YouTube videosu listesi bu aralar çok fazla değişiyor. Platform üzerinden 7 milyar 38 milyon civarında izlenme alan Luis Fonsi ve Daddy Yankee şarkısı Despacito, bir önceki şampiyondu. Yeni alınan verilere göre şampiyonumuz değişti ve aslında onu tahmin etmek oldukça zor.

Son zamanlarda YouTube üzerinden yayınlanan “çocuklar için kategorisi” büyük bir gelişim yaşıyor. En çok izlenme alan şampiyonumuz da işte buradan. Güney Koreli Pinkfong tarafından yayınlanan Baby Shark isimli çocuk şarkısı, büyük beğeni topladı ve zirveye oturdu.

YouTube çocuklar için devasa bir platforma dönüştü

Dünyanın en büyük video platformları içerisinde yer alan YouTube, devasa rekabetlere ev sahipliği yapıyor. Birkaç izlenme uğruna hayatını riske atan o kadar çok kişi var ki. Ancak bazı içerik üreticiler için bu kadarını yapmaya gerek yok.

En çok izlenen YouTube videosu

Google tarafından YouTube platformu, son dönemlerde küçük yaştaki seyirci odaklı içeriklere büyük önem veriyor. Özellikle de fazla vakti olmayan anne ve babalar, bu platform üzerinden açtıkları videolar ile çocuklarını oyalamaya çalışıyor. Bununla alakalı birçok bilimsel araştırma da mevcut. Anne ve babalar için oldukça pratik bir yöntem olan “YouTube videoları açmak” bazılarının en büyük kazancı haline  geldi.

Ayrıca Baby Shark isimli bu videonun 7 milyar 41 milyon kez izlendiğini de belirtelim. Bu gerçekten de son derece büyük bir rakam. 10 yaşındaki Güney Koreli-Amerikalı şarkıcı Hope Segoine bu videoyu seslendirdi ve klip ile desteklendi. Videoyu sizler için hemen aşağıya bıraktık. İzledikten sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU