Elon Musk özel e-postaları sızdırılabilir!

Elon Musk özel e-postaları sızdırılabilir!

Courtney Love Cobain, Elon Musk hakkında iddiali bir açıklama yaptı. 90’ların grunge müziğinin kraliçesi Twitter üzerinden Tesla CEO’sunun özel maillerinin kendisinde olduğunu bildirdi. İşte detaylar.

Son dönemlerde ABD’de zenginlerin yeni bir vergi ödemesi konuşuluyor. Ancak Elon Musk bundan kaçınmak için şirket hisselerinden satmıştı. 90’ların grunge kraliçesi Courtney Love da buna istinaden Twitter üzerinden bir göndeme yaptı. Love, yaptığı göndermede Tesla CEO’suna meydan okudu. Twitte: “str8, male, PayPal mafya e-posta grubu”nda aylarca ben de vardım. “Bu bilgiyi akılda tutarak, ‘uygar bir toplumda’ herkesin adil vergi payını ödemeyi benimsemesi gerektiğini düşünmüyor musunuz?” ifadeleri yer aldı.

Elon Musk özel e-postaları sızdırılabilir!

Musk da Courtney Love’a cevap olarak: “Senin hala hayatta olduğunu unutup duruyorum” cevabını verdi. Love aslında Musk’ın 65 milyon takipçisine düşündüğü bir noktayı gündeme getiriyor: Musk’ın ne kadar vergi ödeyip ödemediği. Musk, en zengin Amerikalılardan bazılarının yeni vergi ödemesi gerektiği yasasını şiddetle eleştirmişti. Geçen ay bir tweet dizisinde “kişisel olarak vergi ödemenin tek yolunun hisse senedi satmak olduğunu” dahi söylemişti.

İkili arasında daha sonra bir diyalog yaşanmadı. Ancak Musk’ın özel e-postalarının Love’da olduğu düşünülürse yakında bazı şeyler ortaya çıkabilir. Ancak Courtney Love gizli e-postalardan herhangi birini ifşa etmek istiyorsa, bunu yapmanın sonuçları kendisi açısından oldukça ağır da olabilir.

Kripto parada bir vurgun daha! 120 milyon dolarlık kripto para çalındı