Ana SayfaGenelDS4 Türkiye pazarında görücüye çıkıyor! Peki ya fiyatı?

DS4 Türkiye pazarında görücüye çıkıyor! Peki ya fiyatı?

Ülkemizdeki pazar payı günden güne artmaya başlayan ve her geçen gün yollarda daha fazla görmeye başladığımız DS marka otomobillere bir yenisinin daha ekleneceği açıklandı.

DS4 Türkiye pazarında görücüye çıkıyor! Peki ya fiyatı? DS, son zamanlarda ülkemizdeki yatırımlarını arttıran bir otomotiv şirketi. Her ne kadar henüz bu markanın bilinirliği veya satış oranları rakiplerine kıyaslanmayacak derecede gerilerde olsa da, her geçen gün yapılan yeni hamleler sayesinde, bu markanın da pazar payını yükselteceğini öngörmek pek de zor değil. İşte durumun farkında olan şirket yöneticileri, geçtiğimiz yılın başlarında tanıtımı yapılan yeni DS 4 modelinin Eylül ayından itibaren Türkiye’de de satışa sunulacağını duyurdu. Peki yeni DS 4 ne gibi özelliklere sahip.

ds4

Yapılan açıklamaya göre ülkemizde satışa sunulacak model DS 4 Trocadero versiyonu olarak anılıyor. Bu modelde BlueHDi 130 motor seçeneğine yer verilmiş. Biraz daha detaylarına inecek olursak, DS 4’ün motoru kullanıcıları için 130 beygir gücü ve 300nm tork değeri üretecek. 8 ileri tam otomatik şanzımanla desteklenen bu motor sayesinde araç 0’dan 100 km hıza 10,3 saniyede çıkabilecek.

ds4 1

DS4 Türkiye pazarında görücüye çıkıyor! Peki ya fiyatı?

Bununla birlikte son zamanların popüler uygulamasını yeni DS 4’de de görüyoruz. Öyle ki aracın hızı saatte 203 km ile sınırlandırılmış. Ancak hız yönünden istediğini alamayabilecek olan kullanıcılar yakıt değerlerinden gayet memnun kalacaklardır çünkü DS 4’ün karma yakıt değerleri, bu aracın 100 km’de yalnızca 3,8 litrelik tüketim yaptığını gösteriyor.

ds4 2

Daha önce de belirttiğimiz üzere marka aracın Eylül ayı içerisinde satışa sunulacağını duyurdu ancak şimdilik yeni DS 4’ün satış fiyatı ile alakalı herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Resident Evil dizisi iptal edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting