Ana SayfaKripto ParaDOGE ve SHIB 2022 yılında hangi fiyatlara ulaşacak

DOGE ve SHIB 2022 yılında hangi fiyatlara ulaşacak

DOGE ve SHIB 2022 yılında büyük bir performans sergileyebilecek mi? Konuyla ilgili analistler bazı önemli açıklamalara yer verdi. İşte bu iki dev meme coin ile ilgili fiyat tahminleri.

Bitcoin düşüşe devam ederken DOGE ve SHIB 2022 yılında beklenmeyen bir performans sergileyebilir. Ancak hepsinden önce kripto para devinin ne tür bir yönelime sahip olduğunu anlamak gerekiyor. Bitcoin şu sıralar 47 bin doların bile altına sarkma ihtimaline sahip.

Uzun bir süredir 50 bin dolar barajını aşamayan kripto para devi 2022 yılında beklenen performansı sergilemekte güçlük çekebilir. Fakat meme coinler için böyle bir durum söz konusu değil. Özellikle DOGE ve türevleri çok daha hızlı bir şekilde yükselme eğilimine sahip.

DOGE ve SHIB 2022 tahminleri

Analistler tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda DOGE için olumlu bir hava olduğu görülüyor. 2022 yılında 0,17 seviyelerinden hızlı bir şekilde 0,6 düzeyine kadar yükselebilir. Ancak bunun gerçekleşmesi için bazı pozitif haberlerin gelmesi gerekiyor. Kripto para devi 0,6 dolar seviyelerinden 0,15 düzeyine kadar gerilemişti.

DOGE ve SHIB 2022

SHIB yine benzer bir grafik ile bizleri karşılıyor. Bu kripto para birimi 0,000035 dolarlık kritik bölgede yer alıyor. Onun fiyatının düşük olması nedeniyle yukarılara çıkma ihtimalinin yüksek olduğu düşünülüyor. Coinbase gibi dev platformlarda listeli olması onu ön plana çıkarıyor. Önümüzdeki yıl yüzde 300 artış gelebilir.

Elon Musk neden Dogecoin’i desteklediğini açıkladı

Tüm bu kripto para birimleri meme token olarak adlandırılıyor ve son derece riskli. Eğer bu tür kripto paralara yatırım yapacaksanız dikkatli olmanızı öneriyoruz. Fiyatları hiç beklemediğiniz bir şekilde sert düşüş görebilir. Peki siz bu iki kripto para devi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting