Ana SayfaGenelDiscord yeni özelliklerini duyurdu!

Discord yeni özelliklerini duyurdu!

Discord, yöneticilere ve moderatörlere sunucularını güvende tutmaları için yeni bir araç sunuyor. İşte tüm detaylar.

Perşembe günü şirket, zararlı mesajları gönderilmeden önce otomatik olarak algılayıp engelleyebilen bir özellik olan AutoMod’u tanıttı. Discord “Sunucu Ayarları” menüsünden erişilebilen yeni araç, yöneticilerin ve moderatörlerin Discord’un aramasını istedikleri kelime ve ifadelerin bir listesini oluşturmasına olanak tanıyacak. Örneğin, bir kullanıcının botun korumalarını tetikledikten sonra mesaj göndermesini veya ses kanallarına katılmasını önlemek için AutoMod’u yapılandırabilirsiniz. Aracı, birisi rahatsız edici bir şey yazdığında sizi otomatik olarak bilgilendirecek şekilde ayarlamak da mümkün.

Discord yeni özelliklerini duyurdu!

Discord, “belirli hoş olmayan kelime veya ifade kategorilerini” kapsayan üç başlangıç ​​listesi hazırladı. Moderatörler, kullanıcılarının ihtiyaçlarına uyacak şekilde üç adede kadar özel filtre listesi ekleyebilir. Başlatıldığında, AutoMod yalnızca Topluluk sunucularında kullanılabilir.

AutoMod’un yanı sıra uygulama, yöneticilere yardımcı olmak için iki yeni kaynak sunuyor. Birincisi, deneyimli topluluk oluşturucular tarafından kaleme alınan makalelerin bulunduğu özel bir merkez olacak. Şirket , “İster yeni başlıyor olun, ister en yeni moderatörleri ekibe dahil etmek için yardıma ihtiyacınız olsun, Topluluk Kaynakları sayfası, ekibinizin yolculuğunuzun herhangi bir aşamasında gelişmesine yardımcı olmak için burada” diyor.

Diğer yeni kaynak, şirket personeli tarafından yürütülen özel bir yönetici topluluk sunucusu olacak. Burada şirket, moderatörlerin sohbet etmek ve birbirlerinden bir şeyler öğrenmek için toplanabileceğini söylüyor. Discord ayrıca eğitim etkinlikleri düzenlemeyi ve uzayda haber paylaşmayı planlıyor. Şirket ayrıca bugün, 2021’in sonunda piyasaya sürdüğü bir para kazanma aracı olan Premium Üyeliklerin kullanılabilirliğini bu yaz daha fazla ABD sunucusuna genişlettiğini duyurdu.

Diablo 4, Immortal gibi oyun içi harcamalara bel bağlamayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting