Diablo 4’te Rekor Kırıldı

diablo 4

Diablo 4’te barbarlar ortalığı yıkmaya ve rekorlara imza atmaya devam ediyor.

Diablo 4‘ün yeni sezonunda barbarın Whirlwind build’i en çok oynanan build’lerden biri oldu. Whirlwind build’i barbarın hareket halinde olmasını, kaynak üretmesini ve hızlı şekilde hasar vermesini sağlıyor. Diablo 4 yayınları yapan Rob2628, Whirlwind barbarla 101. seviyedeki çukur zindanını sadece 54 saniyede bitirmeyi başardı. Normalde çukur zindanını bitirmek için oyunculara 15 dakikalık süre veriliyor. Düşmanlar oldukça zorlu ve zindanın sonunda boss var. Buna rağmen Rob2628, bir dakikadan biraz daha az sürede zindanı bitirip, rekora imza atmayı başardı.

Blizzard, 5. sezon ve merakla beklenen Vessel of Hatred ek paketi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Genişleme paketinin konusu tahmin edilebileceği üzere Sanctuary’le ilgili şeytani planları olan Mephisto’nun etrafında dönüyor. YouTube kanalı YbuBaKa’ya göre ek pakette paralı asker sistemi olacak. Oyuncular altın karşılığında yanına yardımcı alabilecek. Bu paralı askerler Diablo 2’de vardı. Diablo 2: Lord of Destruction’da da askerler ekipman sistemine sahip olmuştu. Silah, zırh ve başlığı değiştirilebiliyordu. Vessel of Hatred’da paralı askerlerin ekipman sistemi ve büyük ihtimalle yetenek ağacı olacak. Ek paketle birlikte gelecek olan Spiritborn sınıfıyla ilgili tüm detaylar da 18 Temmuz’da açıklanacak.

diablo 4

İddia edilenlere göre Diablo 2’nin çok sevilen rune sistemi Diablo 4’te de kendine yer bulabilir. Oyun sektöründen isimsiz kaynaklar Blizzard’ın, rune’ları Diablo 4’e eklemeyi planladığını ileri sürdü. Kaynaklar şirketin oynanıştaki dengeyi sağlamak için detaylı hareket ettiğini söyledi. Rune sisteminin Vessel of Hatred’la birlikte geleceğine dair bir takım rivayetler vardı, ancak taze bir rapora göre rune sistemi oyuna genişleme paketiyle değil, sezon güncellemesiyle eklenecek.

Sevilen korku filmi ekranlara geri dönüyor!