Sevilen korku filmi ekranlara geri dönüyor!

Sevilen korku filmi ekranlara geri dönüyor!

Sevilen korku filmi Robert Pattinson ve Parker Finn’in efsanevi Possession’ı yeniden yapımı söz konusu. İşte tüm detaylar.

Büyük bir satın alma işleminin ortasında olan Paramount Pictures, şu anda filmi satın almaya hazırlanıyor. Hollywood Reporter’da Paramount’un ikiliyle anlaşmalar imzaladığı haberi var. 2022’nin sürpriz korku filmi Smile’ın ve yakında çıkacak devam filmi Smile 2’nin yönetmeni Finn, yeniden yapımın yapımcılığını, yazımını ve yönetmenliğini üstlenecek. Pattinson şimdilik yapımcılıkla anlaştı; Yaklaşan film listesine bağlı olarak (2022 yapımı The Batman’in merakla beklenen ve çok ertelenen devam filmi de dahil), Twilight yıldızı Sam Neill’in yerine geçerek bu filmde de rol alabilir.

Sevilen korku filmi ekranlara geri dönüyor!

İlk kez geçen ay duyurulan yeniden yapımın Finn’in bir sonraki filmi olması planlanıyor; kendisi şu anda Ekim ayında gösterime girmesi planlanan Smile 2 filminin post prodüksiyon aşamasında. Her iki Smile filmi de Paramount yapımlarıydı.

Polonyalı yazar Andrzej Żuławski’nin 1981’de kendi acılı boşanmasının ortasında yönettiği Possession, gizli ajan Mark (Neill) ve evliliği dağılmakta olan karısı Anna’nın (Isabelle Adjani) etrafında dönüyor. Film ilerledikçe gerçeklik ile kabus arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlıyor; Mark, Anna’nın gizemli bir benzeriyle karşılaşıyor, sevgilisiyle birkaç şiddetli karşılaşma yaşıyor. Sevilen filmi Warner Bros ve Sony’nin de Possession’ın yeniden yapımını satın almakla ilgilendikleri bildirildi. Ancak henüz net bir bilgi yok.

Galaxy S24 FE’nin maket ünite fotoğrafları ortaya çıktı