Diablo 4’ün çıkış tarihi belli oldu

Diablo 4

Heyecanla beklenen Diablo 4’ün çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Görünüşe bakılırsa oyun çok yakında ön siparişe açılmış olacak.

Şu anda oyun dünyasında en heyecanla beklenen yapımlar arasında yeni Diablo oyunu da yer alıyor. Diablo 4’ün önümüzdeki yıl oyun severlerle buluşacağı bir süredir kesinleşmiş durumda. Ancak Blizzard henüz oyun için net bir çıkış tarihi açıklamadı. Ne var ki gelen son bilgilerle birlikte bu tarih ortaya çıkmış olabilir.

İlk olarak XboxEra podcast’inde ortaya atılan, daha sonra Windows Central tarafından da teyit edilen bilgilere göre Diablo 4, 2023’ün nisan ayında raflardaki yerini alacak. Oyunun ön siparişe açılması ise çok daha yakın bir tarihte gerçekleşecek. Çünkü XboxEra tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni Diablo oyunu önümüzdeki ön siparişlere açılacak. Oyunun şubat ayında erken erişime açılması, nisan ayında ise tam teşekküllü halde çıkışını yapması bekleniyor.

Diablo IV hakkında beklenen duyuru yapıldı!

Nisan 2023 tarihi henüz Blizzard tarafından doğrulanmış değil. Stüdyonun kesin çıkış tarihini Game Awards sırasında, yani 8 Aralık’ta açıklaması bekleniyor. Ancak iki farklı kaynak tarafından paylaşılan bu tarihin gerçek olma ihtimali oldukça yüksek.

Blizzard, şu ana kadar yaptığı paylaşılmlarda yeni Diablo oyununun oldukça büyük olacağına vurgu yapıyor. Oldukça geniş bir açık dünya haritası sunan oyunda yaklaşık 150 farklı zindan bulunuyor ve her zindanda temalarına uygun özel düşmanlar yer alıyor.

Bir sonraki Call of Duty oyunu 2023’te geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir