Dev balinalar Bitcoin almaya devam ediyor: Yükseliş işareti olabilir

Dev balinalar Bitcoin

Dev balinalar Bitcoin almaya bir türlü doyamadı. Özellikle yaşanan son düşüş ile birlikte kripto para devini alanların sayısında önemli miktarda artış var. Hadi gelin merak edilen bütün ayrıntılara birlikte bakalım.

Kripto para piyasasında önemli değişimlere neden olan dev balinalar Bitcoin almaya devam ediyor. Özellikle son dönemlerde bu daha fazla hızlandı. Dünyanın en büyük üçüncü Bitcoin cüzdan adı geçtiğimiz günlerde yaşanan düşüş ile birlikte yüklü miktarda alım gerçekleştirdi. Yaklaşık olarak 3 bin adet Bitcoin aldığı söyleniyor.

Mevcut Bitcoin fiyatı ile değerlendirildiğinde toplamda 6 milyar dolar değerinde Bitcoin alındı. 42 bin dolara kadar gerileyen kripto para devi tüm yatırımcıları korkutmuştu. Ancak bazıları bu düşüşten bile faydalanmayı bildi. Büyük balinalar kripto para devini atlardan topladı.

Dev balinalar Bitcoin almaya doyamıyor

Elindeki toplam Bitcoin miktarını 118 bin 538 rakamına kadar çıkarmayı başaran bu balina en büyük cüzdanlarından bir tanesine sahip. Yaklaşık olarak 6 milyar dolarlık alım yapmış olması onu daha fazla öne çıkardı. Bu cüzdan 2019 yılından beri aktif olarak kullanılıyor.

Dev balinalar Bitcoin

2019 yılında 10 bin alet Bitcoin alımı ile başlayan bu macera hızlı bir şekilde daha üst noktalara kadar ulaştı. Şu anda toplamda 118 bin adet Bitcoin bulunduran bu cüzdan alım yapmaya bir türlü doymuyor. Ayrıca satış yapmadığını da görüyoruz. Genellikle alım üzerine yoğunlaşıyor. Dev balinalar Bitcoin almaya devam edecek gibi görünüyor.

Bitcoin ve metaverse projeler yeniden yükselebilecek mi? Ünlü analist açıkladı

Kripto para devi her çakıldığında bu hesap yeni alımlar yapmaya devam ediyor. Aslına bakacak olursak cüzdan sahibinin uzun süreli olarak Bitcoin tutmaya çalıştığını söyleyebiliriz. Peki sizce uzun vadede Bitcoin yükselebilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir