Ana sayfa Oyun Death Stranding PC için duyuruldu!

Death Stranding PC için duyuruldu!

Kasım ayında PlayStation 4’e çıkacak olan Death Stranding PC için de duyuruldu. Peki, Death Stranding’in PC sürümü ne zaman çıkacak?

PlayStation 4 için duyurulan ve Hideo Kojima tarafından geliştirilen Death Stranding, 8 Kasım 2019 tarihinde PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Aylardır bu oyunun PlayStation 4’e özel olmadığını sizlere aktarmıştık. Bugün ise Hideo Kojima, Death Stranding’in PC’ye de geleceğini resmi olarak duyurdu.

PlayStation 5 için çıkacak oyunlar

2020 yılının yaz aylarında PC platformuna göz kırpacak olan bu baş yapıt, doğal olarak PlayStation 4’e süreli bir süre özel olacak. 8-9 ay sonra Death Stranding ile tanışacak olan PC sahipleri, bu oyunu yüksek ayarlarda PS4 sahiplerinden daha iyi oynayacak gibi görünüyor.

Xbox One için çıkmayacak olan oyun muhtemelen Steam üzerinden satışa sunulacak. PC’ye de Türkçe altyazı seçeneği ile gelme ihtimali yüksek olan oyunu bakalım PS4 sahipleri PC için bekleyecek mi yoksa direkt 8 Kasım’da oynamaya başlayacak mı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler