Ana sayfa Oyun Death Stranding PC'ye gelebilir!

Death Stranding PC’ye gelebilir!

PlayStation 4’e özel olması beklenen Death Stranding PC için de gelebilir. Çünkü Death Stranding’in kapağında Only On PlayStation ibaresi yer almıyor.

PlayStation 4’e özel olması beklenen Death Stranding için bugün çok büyük bir iddia geldi. Dün oyunun çıkış tarihinin duyurulma videosunun sonunda Death Stranding’in kapağı resmi olarak göründü. Ancak bu kapakta Only On PlayStation ibaresi yer almıyordu. Bildiğiniz gibi PlayStation 4’ün özel oyunlarında bu ibare yer alıyor.

Death Stranding ekran görüntüleri yayınlandı!

Only On PlayStation ibaresinin yer almaması, oyunun PC’ye gelebileceğini gündeme getirdi. Bildiğiniz gibi Kojima’nın efsanevi serisi Metal Gear Solid de PlayStation’dan sonra PC’ye de gelmişti. MGS serisinin PC’ye gelmesi ve Death Stranding’in kapağında Only On PlayStation ibaresinin yer almaması bu iddiaları güçlendiriyor.

Şimdilik ne Kojima ne de PlayStation cephesinden bir açıklama gelmedi. Muhtemelen Death Stranding, 6 ay ya da 12 ay süre ile PlayStation 4’e özel olacak daha sonra da PC platformuna göz kırpacak.

Death Stranding PC

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler