Darksiders 1 ve 2 ücretsiz oldu!

darksiders 1

Sevilen oyun serilerinden biri olan Darksiders’ın ilk iki oyunu ücretsiz oldu. Epic Games Store, Darksiders 1, 2 ve Steep’i ücretsiz olarak listeledi. İşte detaylar.

Oyun sektörünün önemli marklarından biri olan Darksiders, 2010 yılında hayatımıza girmişti. Dinamikleri, atmosferi ve oynanışıyla oyun severlerden tam not alan yapım, o dönemde hayli ses getirmişti.

Erken kopan kıyametin sorumlularını aradığımız yapımda mahşerin 4 atlısından biri olan Savaş’ı yani War’u kontrol ediyorduk. Bu oyunu 2012 yılında çıkan ve Ölüm yani Death’i kontrol ettiğimiz Darksiders 2 takip etti. Nitekim geçtiğimiz yıl da Darksiders 3 raflardaki yerini aldı.

Eğer daha önce ilk 2 oyunu deneme fırsatınız olmadıysa Epic Games Store sizlere muazzam bir şans sunuyor. An itibariyle Darksiders 1 ve 2 Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak listeleniyor. Eğer Epic Games Store hesabınız varsa bu iki oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Üstelik normalde 154TL’ye satılan Ubisoft imzalı Steep de an itibariyle ücretsiz durumda.

Bu arada ilk iki Darksiders oyununun da toplam değerinin yaklaşık 60TL olduğunu hatırlatalım. Aslında çok bir şey değil fakat ücretsiz sunulması daha çok cezbediyor. Ayrıca oyunları kütüphanenize eklediğinizde Mayıs 2020’ye kadar kullanabileceğiniz 60TL’lik indirim kuponuna da sahip oluyorsunuz.

Dürüst olmak gerekirse, Epic Games Store’un bu hamleleri sayesinde hayli geniş kitlelere ulaşması içten bile değil. Bakalım Steam’den karşı bir hamle gelecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Son 10 yılın en iyi oyunları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir