Ana sayfa Genel Cyberpunk 2077 hikaye detayları ortaya çıktı

Cyberpunk 2077 hikaye detayları ortaya çıktı

2020’nin en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki tüm ayrıntılar.

The Witcher serisinin yaratıcısı olan CD Projekt Red tarafından geliştirilen RPG oyunu Cyberpunk 2077, 2020’nin Mayıs ayında oyun severlerin beğenisine sunulacak. Şimdiden 2020’nin en çok beklenen oyunlarından biri haline gelen yapım hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Reddit üzerinden aktarılan bilgilere göre, Cyberpunk’ta şehri ciddi anlamda yakıp yıkabileceğiz. Elbette burada akıllara şehri tamamen aleve vermek gelmemeli. Fakat dilediğimiz noktalara, dilediğimiz hasarları verebileceğiz. Üstelik bu hasarlar belli bir süre kalıcı olacak.

Cyberpunk 2077 dinamikleriyle etkileyici olacak

Oyunda öldürdüğümüz düşmanların üzerinden her zaman işimize yarayacak lootlar düşmeyecek. Çünkü düşmanlarımız da kendi işlerine yarayan lootları üzerlerinde taşıyor olacaklar. Yapımcılar bu şekilde düşman çeşitliliğinin önemini arttırmak istemişler.

Yapımdaki bir diğer önemli detay ise diyaloglarda karşımıza çıkacak. Eğer diyalog seçiminde karar vermek için çok beklersek karşımızdaki NPC’de buna göre tavır alacak. Yani hızlı cevap verildiğinde olumlu bir etki yaratacak olan seçenek, geç cevap verdiğimizde pek de etkili olmayacak.

cyberpunk 2077

Genel itibariyle yaşayan bir şehir sunmak isteyen yapımcılar bu doğrultuda hamleler yapmış. Örneğin şehirde sürekli değişen bir hava döngüsü bulunacakmış. Değişen hava şartları oynanışa ve hikayeye etki etmese de şehrin karakterini değiştirebilecekmiş.

Tüm bu açıklamalar bile Cyberpunk 2077’nin ne derece kaliteli bir yapım olacağını gözler önüne seriyor. Merakla bekliyoruz.

Red Dead Redemption 2 Steam sürümü ile karşımızda

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler