Ana sayfa Yazılım Covid uygulaması ile coronavirus takibi yapın!

Covid uygulaması ile coronavirus takibi yapın!

Windows ve macOS için geliştirilen Covid isimli uygulama ile coronavirus vakalarını anlık olarak görüntüleyebileceksiniz.

Dünyayı etkisi altına alan ve 680.000’den fazla kişiye bulaşan coronavirus salgını hala engellenemez şekilde devam ediyor. Bu süreçte devletler her gün güncel olarak ülkelerindeki coronavirus vakalarını açıklıyor. Bu vakaları farklı internet sitelerinden takip etmek mümkün. Keşke uygulaması olsa da anlık takip edebilsek dediğimiz bu günlerde karşımıza Covid isimli uygulama çıktı.

Coronavirüs karantinasında izlenebilecek diziler!

Hem Windows hem de macOS için geliştirilen bu uygulama sayesinde anlık olarak coronavirus vakalarını görüntüleyebiliyorsunuz. Tek bir gösterim ekranı olan uygulamada favori ülkenizi belirleyip ülkenin anlık verilerine ulaşabiliyorsunuz.

Coronavirüs karantinasında oynanabilecek oyunlar!

Birden fazla ülkeyi favoriye ekleme özelliği de bulunan bu uygulamada; anlık vaka sayısı, kurtulan kişiler, hala enfekte olan kişiler ve ölüm sayıları net ve doğru şekilde sunuluyor.

covid

3 günlük demo sürümü olan bu uygulamayı eğer beğenirseniz 2.30 dolara satın alabilirsiniz. Tek bir lisans aldığınızda 4 farklı cihazda kullanabileceğinizi belirtelim.

Eğer coronavirus vakalarını anbean takip etmek istiyorsanız uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Son olarak uygulamanın Türkçe dil seçeneğine çok yakında kavuşacağını belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler