En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

görüntülü görüşme

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları listemiz ile karşınızdayız. Evden çıkamadığınız bugünlerde sevdikleriniz ile bu uygulamalar ile görüşebilirsiniz.

COVID-19 (coronavirus) yüzünden herkes eve kapanmış durumda. Kendini karantinaya alanlar sevdikleri ile uzun bir süredir görüşemiyor. Bu nokta da devreye teknoloji giriyor. Artık herkeste ya Android ya da iPhone var. Uygulama mağazalarında görüntülü görüşme için onlarca uygulama bulunuyor. Biz de bunlar arasından seçtiğimiz en iyi görüntülü görüşme uygulamalarını sizler ile paylaşıyoruz.

Covid uygulaması ile coronavirus takibi yapın!

Bu zor günlerde sevdiklerinizi bu uygulamalar ile görebilir, evden çalışanlar ise işlerini ve toplantılarını aksatmadan düzenleyebilir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmanda sizleri görüntülü görüşme uygulamaları ile baş başa bırakalım.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

Google Duo

Google’ın hem iOS hem de Android platformlarında yer alan Duo uygulaması sayesinde sevdikleriniz ile yüksek kalitede görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak App Store veya Play Store’dan indirebilirsiniz. Google Duo’yu ayrıca Chrome üzerinden bilgisayarınızdan da kullanabilirsiniz.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

Zoom

Son dönemde yıldızı parlayan uygulamalar arasında Zoom yer alıyor. Zoom, bireysel görüşmelerin yanı sıra iş için toplantılarda sıkça kullanılıyor. Arka plan ayarlama, 1080P görüntülü görüşme desteği ve kristal kalitede ses özellikleri ile dikkat çeken Zoom, hem iOS hem de Android platformunda yer alıyor.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

Skype

Microsoft’un bünyesinde yer alan Skype, tüm platformlarda yer alması ile dikkat çekiyor. Akıcı bir görüntülü görüşme deneyimi sunan Skype, internet bağlantısının kötü olduğu durumlarda çözünürlüğü otomatik olarak ayarlıyor ve donma gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

Apple FaceTime

Sadece iOS, iPadOS ve macOS platformlarına özel olan FaceTime ile iPhone’dan iPhone görüşme yapabildiğiniz gibi Mac’ten de sevdiklerinizi arayabiliyorsunuz. Gizlilik konusunda endişeleri olanların FaceTime’ı gönül rahatlığıla kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Apple, diğer uygulamalar gibi verilerinizi FaceTime’da anonim olarak bile toplamıyor. FaceTime’ın görüntü kalitesi tartışılır ama akıcı ve güvenli bir görüşme sunduğu bir gerçek.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

Viber

Bir dönem oldukça popüler olan Viber, rakiplerinin son dönemde gerisinde kalmıştı. Ancak COVID-19’un yayılmaya başlamasından sonra Viber’de de bir kıpırdama yaşandı. Hala taş gibi görüntülü görüşme imkanı sunan uygulamayı hem Android hem de iOS platformlarında kullanabilirsiniz.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları

WhatsApp

7’den 70’e herkesin telefonunda yüklü olan WhatsApp da görüntülü görüşme konusunda rakiplerine taş çıkarıyor. Görüntü kalitesinde rakiplerinin gerisinde kalan WhatsApp, daha fazla kişiye ulaşılabilirlik açısından ön plana çıkıyor. Örneğin, büyükannenizin telefonunda WhatsApp kuruludur. Ancak Viber veya Zoom gibi uygulama yüklü değildir. Büyükanneye App Store veya Play Store’dan uygulama indirtmek yerine WhatsApp’tan direkt aramak daha pratik bir yol.

En iyi görüntülü görüşme uygulamaları


En iyi görüntülü görüşme uygulamaları” için bir yorum

  1. Sayın Yetkili,
    Asya ve Türkiye ‘de çok yaygın yüzmilyonlarca kullanıcısı olan, Tencent’in WeChat uygulamasını kullanıyorum. Düşük veri tüketimi vardır. Kotanızı daha az yer. Çok memnunum. Tencent Çin firmasıdır.
    Sayfanızda hiç bahsetmemişsiniz. Bilmiyorsanız cehalet, biliyorsanız ama yazmıyorsanız, ne denir, bilemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir