Ana SayfaDonanımCanon imageRUNNER ADVANCE Şirketlerin En iyi Dostu Olacak!

Canon imageRUNNER ADVANCE Şirketlerin En iyi Dostu Olacak!

Canon’un ikinci nesil yazıcısı imageRUNNER ADVANCE, geliştirilmiş akıllı çalışma yöntemleriyle işinizi kolaylaştırıyor.

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon Avrupa, günümüzün iş zorluklarını daha akıllı çalışma yöntemleriyle çözmek amacıyla tasarlanan imageRUNNER ADVANCE platformunu genişleterek altı yeni çok işlevli A3 modeli (MFD) seriye eklediğini duyurdu.

imageRUNNER ADVANCE

- Reklam -

Lanse edildiği 2009 tarihinden bu yana EMEA bölgesinde yaklaşık 250.000 adet satılan modelin başarısını devralan yeni imageRUNNER ADVANCE platformu, sunduğu benzersiz özellikler ile daha ileri düzeyde erişim kontrolü, kişiselleştirme ve verimlilik sağlıyor. Aynı zamanda standart ve opsiyonel yazılım uygulamaları sayesinde mobil ve bulut tabanlı bağlantı kurma imkânı da veriyor.

Daha önce opsiyonel olan arama yapılabilir dosya formatları, güvenli sabit disk silme özellikleri gibi temel özelliklerin de artık standart olarak geldiği cihaz, maliyet açısından da eşsiz avantajlar sağlıyor. Canon’un tüm yeni imageRUNNER ADVANCE cihazlarında bulunan basit sunucusuz oturum açma çözümü Universal Login Manager ise kullanıcı düzeyinde kişiselleştirmeye, kullanımı izlemeye ve erişim kontrolüne imkân tanıyor.canon

Canon Avrupa, Ofis Görüntüleme Ürünleri – Ürün Yönetimi ve Strateji Bölümünden Matt Wrighton; “İşletmelerin, daha atik ve verimli olması ve bunu gerçekleştirirken operasyonel maliyetlerini azaltması için üzerlerindeki baskı giderek artıyor. Bu zorluklarla mücadele etmek amacıyla tasarlanan yeni nesil imageRUNNER ADVANCE, bulut bağlantısı ve mobil çalışma imkânının yanı sıra artırılan kişiselleştirme ve kullanım kontrolü özellikleri ile daha akıllı çalışma yöntemleri sunuyor. Bu yeni platform ile amaçlanan; Canon’un farklı büyüklükteki işletmelere eksiksiz görüntüleme çözümü sunma kapasitesini arttırmak. Küçük ölçekli işletmelerin, büyük işletmelere özgü yüksek güvenlik seviyesi, baskı maliyetinin etkin kontrolü ve güçlü belge basma araçları gibi avantajlardan faydalanabildiği bu yeni nesil cihazlar; büyük işletmelere ise geliştirilmiş güvenlik, entegrasyon ve filo yönetimi ekseninde ölçeklendirilebilir bir görüntüleme çözümü sağlıyor.” dedi.

Dinamik Kontrol ve Kullanıcı Yararı

Yeni imageRUNNER ADVANCE serisindeki her cihaz, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun ve yapılandırılabilir çeşitli çözümler sunuyor.

Bu platformun yeni Universal Login Manager uygulaması ile temassız kartlar veya resimli oturum açma olanaklarıyla kullanıcıların kimlik doğrulamasına olanak sağlıyor. Bu sayede, işletmeler, bireysel kullanıcıların erişimini ve cihaz kullanımını kontrol ederek güvenlik ve maliyeti yönetebiliyor. Cihaz aynı zamanda kişiselleştirme özelliği ile verimliliği artırarak kullanıcılara sık kullandıkları görevleri otomatikleştirme imkanı sağlıyor. Böylece büyük kuruluşlar ve talebin yüksek olduğu iş ortamları, Canon’un uniFLOW platform çözümünü kullanarak işletme düzeyinde kontrole, yönetime ve Veri Kaybını Önleme hizmetine kavuşuyor.

Mobil Kullanıma Hazır Olma ve Bulut Bağlantısı Kurabilme Özelliği

Yeni imageRUNNER ADVANCE serisi, giderek talebin arttığı bulut tabanlı iş akışı ile entegre olabilir ve mobil çalışmayı destekleyen çözümler sunuyor. IDC’ye göre; işlerinin bir parçası olarak akıllı telefon kullanan kişilerin %52’si cihazlarından şu anda baskı alamadıklarını ama bunu istediklerini belirtiyor. Dünya çapında mobil çalışan kişi sayısının ise 2015 itibariyle tüm iş gücünün %37,2’sini oluşturması bekleniyor.

imageRUNNER ADVANCE platformu, küçük ölçekli işletmeler için ideal olan bir dizi basit, sunucusuz mobil çözüm özelliğine sahip. Canon’un “Mobil Baskı “uygulamasına ek olarak, Canon’un “mobil BASKI VE TARAMA” çözümü, mobil ortamlara tarama işlevselliği kazandırıyor. Canon aynı zamanda imageRUNNER ADVANCE’e yönelik yeni yazılım uygulaması sayesinde Google “Cloud Print’e Hazır” sertifikasına sahiptir. Bu uygulama, çeşitli web özellikli cihazlardan baskı alınabilmesine imkân tanıyor. Buna ek olarak, Canon’un “Bulut Bağlantı” özelliği ise kullanıcıların bir imageRUNNER ADVANCE çok işlevli cihazını (MFD) kullanarak Google Drives üzerinden baskı alma ve tarama işlemlerini gerçekleştirmesini sağlıyor. eCopy Buluta Tarama özelliğiyle kullanıcıların tarama, dönüştürme işlemlerini yapabilmelerine ve SalesForce.com gibi bulut tabanlı hizmetlere gönderim yapabilmelerine olanak tanıyor.

Ofiste Baskı Hazırlama – iW Desktop

Bu yeni basım aracı, önemli belgelerin kurum içinde sonlandırılabilmesi imkanı sunuyor. Canon’un masaüstüne kurulan benzersiz iW Masaüstü Hızlı Baskı Aracı, belge ön izlemelerine çabucak erişilmesini, son baskı şablonlarının hazırlanmasını ve PDF dokümanı oluşturulmasını sağlıyor. Daha ileri düzeyde işlevsellik için Canon’un iW Masaüstü aracının düzenleme, kişiselleştirme ve önizleme aşamaları öncesinde belge birleştirme ve oluşturmaya yarayan kolay sürükle-bırak işlevi, dakikalar içinde profesyonel düzeyde sonlandırma elde edilebilmesini sağlıyor.

Servis ve Filo Yönetiminde Performans

imageRUNNER ADVANCE baskıyla ilgili işlerin yönetilmesini basitleştirerek Canon’un cihaz yönetim çözümleri, eMaintenance ve iW MC özelliklerindeki iyileştirmelerle daha uzun çalışma süresi sunuyor. Yeni eMaintenance araçları, servis sağlayıcıların sarf malzemelerini uzaktan daha etkili bir şekilde yönetip yenilemesini, ölçüm okumaları almasını sağlarken uzaktan arıza tespiti ile uzaktan veya ilk seferde sorunu giderebilme şansını artırıyor.

Canon’un Geniş imageRUNNER ADVANCE Portföyü

Yeni cihaz serisinin renklide 20 ila 70ppm ve siyah-beyazda 55 ila 105ppm aralığında baskı hızı bulunuyor.

Serideki tüm cihazlar, uyku modunda 1V’tan daha az enerji tüketiyor. Cihazların Energy Star özelliği bulunuyor ve sektörde sınıfının en düşük elektrik tüketimi oranına sahipler.

Yeni imageRUNNER ADVANCE C2200, C5200, C7200, C9200, C6200 ve C8200 serileri ile tüm yazılımlar 2013 Ocak ayı itibariyle satışa sunulmuştur.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting