Ana SayfaDonanımCanon'dan İki Yeni A3+ Fotoğraf Yazıcısı

Canon’dan İki Yeni A3+ Fotoğraf Yazıcısı

Canon, evlerinde ve stüdyolarında profesyonel kalitede fotoğraf baskıları almak isteyen yarı profesyonel ve amatör fotoğrafçılar için ideal bir seçim olan üstün kaliteli iki yeni A3+ PIXMA fotoğraf yazıcısı üretti. Yeni PIXMA PRO-100 ve PIXMA PRO-10 modellerinin her ikisi de Canon’un tarz sahibi EOS sisteminden ilham alan şık bir tasarıma, bağımsız mürekkeplere ve Wi-Fi bağlantı özelliğine sahiptir.

PIXMA PRO-100  modeli  PIXMA Pro9000 MkII  modelinin devamıdır. Evde göz alıcı renkli ve tek renkli fotoğraf baskıları almanızı sağlayan 8 mürekkepli boya bazlı bir sisteme sahiptir. Çeşitli medya seçeneklerine, A3+ kenarlıklı renkli fotoğraf için yakl. 90 sn gibi çok kısa bir süre içinde mükemmel kalitede baskılar yapılabilir.

PIXMA PRO-10 modeli ise  PIXMA Pro9500 MkII  modelinin devamıdır ve Renk Berraklığı İyileştirme özellikli 10 mürekkepli pigment bazlı bir sisteme sahiptir. Bu model çok çeşitli medya seçenekleriyle çalışmak isteyen yarı profesyonel ve ciddi amatör fotoğrafçılar için idealdir. PRO-10 yazıcı, renkli ve siyah/beyazda A3+ kenarlıklı resimde yakl. 3 dakika 35 saniye baskı hızı sunar.

- Reklam -

Evinizde galeri kalitesinde profesyonel fotoğraf baskıları alın

Canon’un PIXMA PRO serisi için ürettiği bağımsız mürekkeplerle evinizde güzel ve yüksek kalitede baskılar almak mümkündür. PIXMA PRO-100’ün üç tek renkli mürekkep (siyah, gri ve açık gri) seçeneği sunan 8 mürekkepli boya bazlı sistemi, tek renkli baskı kalitesini yükseltir ve siyah/beyaz fotoğraf baskı hızlarını iyileştirir. Ayrıca, Canon’un ChromaLife100+ sistemi stüdyo kalitesinde ömürlük fotoğraf baskıları elde edilmesi için renk üretimini zenginleştirdiği gibi fotoğraf performansını geliştirir.

PIXMA PRO-10’un 10 mürekkepli pigment bazlı sistemi, Pro9500 MkII modelinden sonra daha da geliştirildi ve Canon’un en son LUCIA mürekkepleri ve yeni renk seçenekleriyle donatıldı. PRO-10 şimdi ödüllü PIXMA PRO-1 modelinden devraldığı Renk Berraklığı İyileştirici mürekkebine sahiptir. Baskılara uygulanan bu berraklık iyileştirici mürekkep renk gamını genişletir ve siyah yoğunluğunu artırıp baskılara tek tip parlaklık vererek gönül rahatlığıyla satılmalarına veya sergilenmelerine imkan tanır.

PIXMA PRO-100 ve PRO-10 modellerinin her ikisi de A3+’ya kadar medya boyutlarını desteklediği ve hafif eğimli tasarımıyla yeni arkadan manuel kağıt besleme yolu özelliğine sahip olduğu için 14 inç’e kadar çok çeşitli medyalara daha hızlı ve kolay bir şekilde yazdırılabilir. Bu yeni modelleri çok farklı ICC profili seçenekleriyle de uyumlu olduklarından her türlü sanatsal ihtiyaca uygun mükemmel baskılar almayı kolaylaştırır. Ayrıca, Canon fotoğraf kağıdı seçeneklerini genişleterek yeni Fotoğraf Kağıdı Pro Luster (LU-101) medya tipini de kullanım soktu. Stüdyo ve profesyonel fotoğraflar için ideal olan bu yeni medya tipinin pürüzsüz bir dokusu, ışık altında tutarlı bir görünüşü ve gerçekten de profesyonel bir sonlandırması vardır.

Profesyonel baskı artık çok kolay

Yeni Canon yazılım eklentisi fotoğraf düzenleme seçeneklerini genişleterek görüntü kalitesinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Yeni Print Studio Pro yazılımı, Easy-Photo Print Pro yazılımının bir devamıdır ve Canon’un Digital Photo Professional’ı, Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Lightroom ve Adobe Photoshop Elements¹ uygulamalarından sorunsuzca fotoğraf baskısı alınmasına imkan tanır. Fotoğraf düzenleme uygulamasıyla gelen yeni, basit kullanıcı ara yüzünde yeni özellikler sunar. Bunlar arasında final baskıda hem görünüş hem de verdiği hissiyat açısından daha fazla esneklik sunan daha iyi bir düzen ve özelleştirilmiş metin opsiyonları vardır.

Canon’un yeni PRO Modu (yazıcı sürücüsü renk profili), baskı renklerinin ekranda görülen renklerle tam olarak eşleşmesinden emin olmanıza yardım eder. Ek olarak, istediğiniz bir medya tipi için ICC profili yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Kolay bağlantı özelliği

PIXMA PRO-100 ve PRO-10 modellerinin her ikisi de farklı bağlantı opsiyonları sunar. Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı özellikleriyle donatılan bu yazıcılar birden fazla PC bilgisayarda paylaşılabilir ve kablosuz ağ üzerinden baskı yapabilme opsiyonu sunar. Çekim kompozisyonunu taslak olarak görmek istediğinizde uyumlu tabletler veya akıllı telefonlardan fotoğraf baskısı alabilirsiniz.

PIXMA PRO-100 – temel özellikler:

 • Evde A3+’ya kadar göz alıcı fotoğraf baskısı
 • 8 mürekkepli boya bazlı sisteminde zengin renkler
 • 3 tek renkli mürekkeple kaliteli gri skalasında baskılar
 • Hızlı baskı: 1 dakika 30 saniye içinde A3+ renkli baskı (kenarlıklı)
 • Verimli iş akışı için Print Studio Pro eklentisi
 • Çok sayıda ICC profili seçeneği
 • Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı
 • Tablet ve Akıllı telefonla uyumlu
 • Disk üzerine Baskı

PIXMA PRO-10 – temel özellikler:

 • Galeri kalitesinde A3+ fotoğraf baskıları
 • 10 mürekkepli sistem
 • 3 tek renkli mürekkeple kaliteli gri skalasında baskılar
 • Profesyonel renkli ve tek renkli baskılar
 • Renk Berraklığı İyileştirici
 • Olağanüstü görüntü performansı
 • Verimli iş akışı için Print Studio Pro eklentisi
 • Çok sayıda ICC profili seçeneği
 • Güçlendirilmiş Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı
 • Tablet ve Akıllı telefonla uyumlu
 • Disk üzerine baskı
- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting