Ana SayfaCep TelefonuHTC Yeni Amiral Gemisi Modelinde DSLR Makine Lensi Kullanacak

HTC Yeni Amiral Gemisi Modelinde DSLR Makine Lensi Kullanacak

Son dönemin en popüler akıllı telefonlarından biri olan HTC’nin M7 kod adlı akıllı telefonu çok yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu yeni akıllı telefon farklı bir özelliğiyle dikkatleri üzerine çekecek.
Geçtiğimiz günlerde HCT One adını alacağını öğrendiğimiz firmanın M7 kod adlı akıllı telefonu çok farklı bir özelikler ile karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz gün içerisinde ortaya çıkan özellikler arasında öyle bir özellik varki duyunca kulaklarınız inanamayacaksınız. HTC One adlı yeni akıllı telefonu Canon’nun SLR lensleriyle birlikte kullanabilmeniz için bir adaptörle birlikte geleceği söyleniyor. 19 Şubat günü tanıtılması beklenen HTC One’ın aksesuarlarıyla da fazlasıyla ilgi çekeceği kesin gibi gözüküyor.HTC One SLR lens aksesuarı
Geçtiğimiz dönemde özellikle iPhone için üretilen profesyonel lensler sayesinde akıllı telefon ile profesyonele yakın fotoğraflar çekilebiliyordu. Fakat HTC’nin SLR lenslere direk bağlanabilecek bir aksesuar kullanması pekte alışılagelmiş bir durum değil. Bu bağlantının ne kadar başarılı olduğunu ise lenslerin test sonuçlarına göre karar vereceğiz. Ürünün birkaç gün içerisinde tanıtılması ve bu yeni aksesuarlarla birlikte performansının ortaya çıkması bekleniyor.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting