Bungie’nin Destiny 3 için planları var!

f60DestinyFirstLookAlph11

Ortaya atılan bir iddia Destiny hayranlarını heyecanlandırdı: Bungie’nin Destiny 3 için planları var! İşte Bungie’nin planları.

Geçtiğimiz birkaç aya kadar duyurulması sabırsızlıkla beklenen Destiny 2, resmi olarak açıklanınca birçok oyuncu, hem rahatlamış hem de büyük bir sevinç yaşamıştı. Oyuncular, 8 Ekim’de çıkacak Destiny 2 için gün sayarken ortaya çıkan bir iddia heyecan yarattı. Zira bir Reddit kullanıcısına göre Bungie’nin Destiny 3 için planları var!

Bu bilgi bir Reddit kullacısından geldi. Avustralya’da yaşayan JakusSlayer adlı kullanıcı, Melbourne’de düzenlenen Supanova fuarına katıldı ve Nolan North ile tanıştı. Nolan North’un Destiny’de ‘Ghost‘ karakterini seslendirdiğini belirtelim. North ile konuşma fırsatı bulan kullanıcı, Destiny 2 hakkında bilgi almak istese de başarılı olamadı. Ancak seslendirmeci başka bir detaydan bahsetti. North, geliştirici Bungie ile önümüzdeki 10 yıl için sözleşmesinin olduğunu ve Bungie’nin kendisiyle ilgili planları olduğunu öne sürdü.

North ayrıca Bungie’nin Destiny 3‘ün hikaye açısından nereye yönelebileceği konusunda planları veya bir fikri olduğunu belirtti. Bu iddia doğruysa geliştirici, bu planlarını masaya koymuş ve çalışmaya başlamış olabilir. Ancak iddia, şimdilik sadece bir düşünceden ibaret de olabilir.

Bize göre düşünce kısmı ağır basıyor, zira Bungie’nin eforunu 8 Ekim‘de çıkaracağı  yeni oyunu Destiny 2′ye harcayacağını düşünmek daha mantıklı. Bilindiği gibi geliştirici Destiny 2’yi ilk oyunun aksine PC platformuna da getirecek.  Bu da ekstra bir iş yükü demek. Önümüzdeki günlerde konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler elde etmeyi umuyoruz.

Bu arada Destiny 2 için yayınlanan ilk oynanış videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Fenerbahçe, Euroleague şampiyonu oldu, sosyal medya yıkıldı