Ana SayfaKripto ParaBu 3 altcoin roket gibi uçabilir: Kripto para analistleri uyardı

Bu 3 altcoin roket gibi uçabilir: Kripto para analistleri uyardı

Bu 3 altcoin roket gibi uçabilir diyen analist uyardı. Hadi gelin hem bu kripto para birimlerine hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Bu 3 altcoin roket gibi uçma ihtimaline sahip. Kripto para dünyası her geçen gün biraz daha fazla hareketleniyor. Bazı altcoin projeleri ciddi miktarda yükseliş yakalarken kimileri ise düşüş yönünde eğilim gösteriyor. ADA coin bu alanda en hızlı yükseliş yakalaması beklenen kripto paralar içerisinde yer alıyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal tarafından yapılan açıklamalara göre bazı Kripto para projeleri tahmin edilenden çok daha fazla yükselecek. Böylece kullanıcılara bir miktar daha fazla kazandırması bekleniyor. Onun en çok yükseliş beklediği kripto paralar aslında herkes tarafından biliniyor.

Bu 3 altcoin roket eğilimi gösteriyor

Real Vision ve Global Macro Investor’ın kurucuları arasında yer alan Raoul Pal, önemli bir kripto para birimine yatırım yaptığını söyledi. Kendisi şu anda ADA coin yatırımcısı. Buraya yüklü miktarda para aktaran ünlü ekonomist gelecek konusunda son derece umutlu.

Bu 3 altcoin roket

Ciddi bir yükseliş beklenen bir diğer kripto para birimi ise CHZ ve RLY. Türkiye’de çok fazla yatırımcısının olması bilinir olduğunu gösteriyor. Özellikle taraftar tokenleri ile gündeme gelen bu dijital varlık piyasa ile uyumlu bir hareket sergiliyor. Bazen yeni kulüp sözleşmeleri ile birlikte önemli yükselişler yakalayabiliyor. Bu 3 altcoin roket için bekliyor.

Şu an itibarıyla ADA 2,24 dolar üzerinden borsalarda işlem görüyor. CHZ ve RLY içinse oldukça kritik bir süreçten geçiyoruz. Kripto paraların özellikle son çeyrekte güçlü bir yükseliş yakalaması bekleniyor. Peki sizin bu konudaki beklentileriniz neler?

Kripto paralar tehlikeli açıklaması büyük tepki yarattı: Sakin ol şampiyon

Not: Yukarıdakilerin hiçbirisi yatırım tavsiyesi değildir.

1 Yorum

  1. Bence bunları oyunlarda ya da sanal iş merkezleri olsaydı oradan para çekebilirdik ama dediğim olay biraz daha sanalla alakalı yani Vr la dediğim gibi bunları oyun da kullansak bu sefer oyun sektöründe izler bırakmış oluruz ama bu da para hırsı olur yani para hırsı az olan bir şirket yapsa daha iyi diyorum ama oyun sektöeü bitcoin sektörünü çok bilmemdiğimden diyebileceğim bu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting