Bu 3 altcoin kripto para analistlerinin radarında: Yükseliş beklentisi var

Bu 3 altcoin kripto

Bu 3 altcoin kripto para analistleri tarafından önemli olarak görülüyor. Yaşanacak boğa sezonu ile birlikte bu kripto para birimlerinde iyi miktarda yükseliş yakalanabilir. İşte konuyla alakalı merak edilen detaylar.

Analistler tarafından yapılan açıklamalara göre bu 3 altcoin kripto para dünyasında değişiklik yaratabilir. Bunlardan ilki MATIC oldu. Ünlü kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe tarafından yapılan açıklamalara göre kendisi üç farklı kripto para birimini takip ediyor. MATIC bunlar içerisinde en fazla öne çıkanı.

Bu 3 altcoin kripto para projelerinde öne çıkıyor

Kripto para analistleri tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında ikinci en fazla değer kazanması beklenen bir diğer kripto para birimi ise ONE coin oldu. 0,24 dolar ile 0,19 dolar destek seviyelerinde satın alma fırsatları olduğu ifade edildi. Bu kripto para biriminin düşüş eğiliminde olsa bile önümüzdeki dönemlerde hızlı bir şekilde yükselme ihtimali var.

Bu 3 altcoin kripto

Analistlerin son gözde kripto para birimi ise VET coin. Bu dijital varlık hizmet token’ı olarak biliniyor ve son derece popüler. Teknik analizleri yapıldığında bu kripto para biriminin 0,12 dolar civarında alınabileceği ifade ediliyor. Herhangi bir başka düşüşte ise yine ekstradan alım yapılabilir. Bu 3 altcoin kripto para analistleri için büyük öneme sahip.

Kripto parada bir vurgun daha! 120 milyon dolarlık kripto para çalındı

Bitcoin eğer düşüşe devam ederse diğer kripto para birimlerinde de sert düşüşler yaşanmaya devam eder. Bu nedenle tüm analizler Bitcoin ile dolaylı yoldan güçlü bir bağlantıya sahip. Peki sizin favori kripto para biriminiz hangisi? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir