Breaking Bad oyunu geliyor!


Bir döneme damgasını vuran ve hala da en çok izlenen diziler arasında bulunan Breaking Bad şimdi de oyun dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. İşte Breaking Bad oyunu hakkındaki detaylar.

Artık sinema ve dizi evrenindeki popüler isimlerin oyun dünyasına aktarılmasına alıştık diyebiliriz. Zaten uzun bir süredir beyaz perdeye çıkan yapımlar eş zamanlı olarak PC ve konsollarımıza da konuk oluyordu. Fakat bu oyunların genel itibariyle vasatı aşamıyor oluşu, satış rakamlarına olumsuz olarak yansıdı. Sonuç olarak oyun sektöründeki isimlerin büyük bir çoğunluğu, film temalı oyunlarla arasına mesafe koydu.

Ayrıca oyun sektörünün mobil kanada doğru kayması, yapımcıların gelecek planlamasında önemli revizyonlar yapmasına temel hazırladı. Eskiden film ya da diziler için geliştirilen oyunlar PC ve konsollarda boy gösterirken, şimdiler de mobil platformlarda karşımıza çıkıyorlar.

Breaking Bad Game mobil platformlara geliyor

Bu duruma son örnek Breaking Bad oyunu oldu. FTX Games tarafından geliştirilen Breaking Bad oyunu 2019’un sonlarına doğru iOS ve Android platformları için yayınlanacak.

Breaking Bad Criminal Elements ismi ile oyun severlerin karşısına çıkacak olan yapımda Walter White ve Jesse Pinkman gibi popüler karakterleri görme şansına da erişeceğiz.

Şimdilik Breaking Bad oyunu hakkında geniş bir bilgi yelpazesine sahip değiliz. Dahası oyunun nasıl bir oynanışa sahip olacağı bile belli değil. Bildiğimiz tek şey yapımın ücretsiz olarak yayınlanacağı. Klasik olarak oyun içerisindeki envanterler için ödeme yapacağız.

Xbox One neden kırılamıyor? İşte yanıtı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin